Топ Новини

У "Свободі" назвали Європарламент політичним колгоспом, який повірив радянській пропаганді

18 грудня 2012 в 06:32
Свободівець Юрій Михальчишин засудив заклик Європарламенту не співпрацювати з українськими націоналістами, заявивши, що автором поправки був болгарський депутат "комуніст-гомосексуаліст".
svoboda.jpg
Тетяни Романенко

У партії "Свобода" різко розкритикували заклик Європарламенту до демократичних сил України не співпрацювати з націоналістами, назвавши це рішення заангажованим, і побудованим на містифікації і радянській пропаганді.

"Ці процеси є продовженням тенденції на розкол української опозиції. І абсолютно зрозуміло, що архітектори цього процесу сидять не тільки в Києві, на вулиці Банковій, сидять вони і в Москві, сидять вони на Луб'янці. І дуже добре зрозуміло, що насправді до об'єкту об'єктивної реальності ці речі не мають ніякого стосунку", - заявив депутат від "Свободи" Юрій Михальчишин, коментуючи відповідну поправку Європарламенту до останньої резолюції.

На зауваження про те, що Європарламент є політичним органом, Михальчишин заявив, що це "політичний колгосп".

"Європейський парламент приймає десятки, сотні резолюцій. Тільки чомусь одні з них вас абсолютно не хвилюють. Вас не хвилюють ті резолюції парламенту, які не вкладаються в вашу парадигму, які не вкладаються у ваші зовнішні і внутрішньополітичні симпатії. Ви їх ігноруєте", - сказав свободівець.

"А те, що вам сподобалося: ангажоване рішення, побудоване абсолютно на містифікації, побудоване на совковій пропаганді, яка змішує поняття нацизму, фашизму, ксенофобії, ще б марсіан сюди приплели. І до цього прив'язують "Свободу", яка є партією націєзахисною?" , - уточнив він.

Політик наголосив, що українці мають бути господарями на своїй землі, а ті, кому це не подобається, можуть "з цим Європарламентом" вирушати "до Росії, в гості до Путіна".

При цьому Михальчишин додав, що "автором цієї поправки до резолюції Європарламенту був одіозний депутат-болгарський комуніст, який до всього іншого ще й гомосексуаліст".

"Якщо ви хочете на основі уявлень збочених людей формувати позицію щодо українських політичних партій, можливо, це вам цікаво. Можете посилатися на байки дідуся Крилова на резолюцію цих болгарських комуністів-гомосексуалістів, а ми на це не звертаємо уваги. Вам не вдасться розвалити українську опозицію", - заявив він.

Нагадаємо, більшість депутатів Європарламенту в останній резолюції щодо ситуації в Україні підтримали заклик до демократичних сил України не співпрацювати з партією "Свобода".

Відповідна поправка була внесена депутатом Крістіаном Вігеніним (група Прогресивного Альянсу соціалістів і демократів, Болгарія).

Читайте також:

«Свобода» пообіцяла будь-якими методами заглушати в Раді російську мову

МЗС України відреагував на резолюцію Європарламенту

ЄС очікує від України виконання всіх рішень Євросуду

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...