У ПР вважають, що захист Тимошенко вводить в оману українців і Європу

2 грудня 2011 в 10:24
Захист екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко або навмисно вводить в оману населення України і європейське співтовариство, або не знає норм і вимог Кримінально-процесуального кодексу. Про це заявив народний депутат, заступник голови фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко.
kolesnichenko_PR-2.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«По-перше, Апеляційний суд розглядає виключно ті обставини, які викладено у письмовому вигляді в апеляційній скарзі. А по-друге, Апеляційний суд не веде розгляд справи з допитом свідків або з дослідженням будь-яких нових документів. Це відома норма Кримінально-процесуального кодексу», - акцентував увагу депутат.

В.Колесніченко підкреслив, що Апеляційний суд розглядає тільки ті документи і докази, які було досліджено у першій інстанції.

«Більше того, згідно з вимогами КПК відсутність сторони у справі обвинувачення або захисника, або обвинуваченого у судовому процесі не заважає розгляду справи по суті», - сказав він.

«Отже, можна зробити висновок, що ті, хто проти правосуддя, у черговий раз запустили вигадку для дестабілізації ситуації у суспільстві і намагаються чинити психологічний та моральний тиск на суд і судову систему в цілому», - зазначив він.

«Ні президент, ні уряд, ні будь-хто інший не має права втручатися в рішення суду або тиснути на суд», - підсумував парламентарій.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...