У Пенітенціарній службі нічого не знають про те, що Луценко три дні був у медчастині

1 жовтня 2012 в 11:03
У Пенітенціарній службі спростували інформацію про те, що екс-міністр три дні лежав у медчастині. За інформацією відомства, скарг, побажань або заяв від Луценка на адресу медичного персоналу або адміністрації установи не надходило.
Lucenko
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У Державній пенітенціарній службі України спростували інформацію про те, що екс-міністр МВС України Юрій Луценко три дні лежав у медчастині Менської виправної колонії.

Як говориться в повідомленні прес-служби, «засуджений Луценко по медичну допомогу в останні дні до медперсоналу колонії взагалі не звертався».

Також у відомстві зазначили, що будь-яких скарг, побажань або заяв від самого засудженого на адресу медичного персоналу або адміністрації установи також не надходило.

«Поширення неправдивої інформації вважаємо черговою спробою дискредитувати співробітників пенітенціарної системи і зокрема працівників Менської виправної колонії (№ 91)», - підкреслили в прес-службі відомства.

- Пенітенціарна служба продемонструвала умови утримання в колонії, куди доставлений Луценко (ВІДЕО)


Нагадаємо, раніше дружина екс-глави МВС Юрія Луценка заявила про те, що її чоловік три дні лежав у медичній частині Менської виправної колонії через напади болю.

27 лютого 2012 року Печерський районний суд Києва визнав Юрія Луценка винним у скоєнні низки посадових злочинів і засудив його до чотирьох років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Суд визнав Луценка винним у перевищенні повноважень при прийомі на роботу свого водія, нарахуванні йому завищеної зарплати і наданні квартири, а також у розтраті бюджетних коштів на святкування Дня міліції. Досудове слідство в кримінальній справі стосовно екс-глави МВС і ще трьох колишніх співробітників відомства встановило, що вони завдали державі збитків у розмірі більше 970 тисяч гривень.

3 липня Європейський суд з прав людини визнав незаконним арешт екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка — він був проведений з порушенням статті 5 Конвенції про захист прав людини та основних свобод (право на свободу та особисту недоторканність). Крім того, Європейський суд визнав порушення статті 18 Конвенції з прав людини в справі Луценка. Фактично це означає, що екс-міністра визнано політичним в'язням.

17 серпня Печерський районний суд визнав винним екс-главу МВС України Юрія Луценка в недбалості при продовженні оперативно-розшукових заходів стосовно водія колишнього заступника голови СБУ Володимира Сацюка Валентина Давиденка та засудив до 2 років обмеження волі.

Читайте також:

У Луценка в колонії відкрилися чотири виразки

Європарламент заслухає звіт щодо справ Тимошенко і Луценка 2 жовтня

Луценко передав на волю зшиті власноруч агітаційні рукавиці

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...