Топ Новини

У партії Кличка заявили, що не будуть об'єднуватися з Королевською

21 травня 2012 в 16:39
Партія «УДАР Віталія Кличка» не має наміру об'єднуватися з партією Наталії Королевської «Україна - Вперед!» ні для участі у виборах, ні в майбутньому парламенті. У партії заявили, що відхилили всі пропозиції з боку партії «Україна-Вперед!» через «некоректне ставлення до колег по політиці».
klitschko_korolevska.jpg
polittech.org

Партія "УДАР Віталія Кличка" не має наміру об'єднуватися з партією Наталії Королевської "Україна - Вперед!" ні для участі у виборах, ні в майбутньому парламенті, заявив заступник голови партії "УДАР", керівник виборчого штабу партії Віталій Ковальчук.

"Ми говоримо про те, що в нас немає ніяких потреб в об'єднанні з партією Королевської. Хочу чітко заявити, що з партією Королевською ми не вели переговорів, і ніколи не було ініціативи з нашого боку з приводу об'єднання", - заявив Ковальчук.
 
Він категорично виключив можливість складання єдиного партійного списку з партією Королевської для участі в парламентських списках.
 
"Виключено з кількох причин, але головна підстава - ми на з'їзді 28 квітня прийняли рішення про те, що на вибори ми йдемо самостійно, і таким чином поставили крапку на будь-яких розмовах з приводу того, з ким ми ведемо переговори, хто з нами веде переговори про об'єднання", - підкреслив керівник виборчого штабу партії "УДАР".
 
Він також заявив, що партія "УДАР" не веде жодних переговорів з партією Королевської і з приводу узгодження кандидатур для участі в парламентських виборах у мажоритарних округах. "Ніяких переговорів з нашого боку з партією Королевської з цього питання не ведеться", - підкреслив заступник голови партії.
 
 
Крім того, Ковальчук заявив, що в партії "УДАР" немає ніяких спільних структур для участі у виборах. "Ніяких спільних штабів, ніяких спільних структур, ніяких спільних узгоджених списків кандидатів по мажоритарних округах, ніяких розмов з приводу можливого об'єднання двох наших політичних сил у нас з партією Королевської не ведеться. Ініціаторами таких процесів наша політична сила ніколи не виступала", - підкреслив він .
 
Разом з тим, Ковальчук визнав, що з боку партії Королевської надходили пропозиції про об'єднання зусиль двох партій для участі у виборах. "Так, свого часу були, але ми відреагували відповідним чином, і сказали, що в нас немає зацікавленості об'єднуватися з партією, яку очолює Королевська", - сказав заступник голови партії.
 
Крім того, за його словами, партія "УДАР" також не веде переговори з партією Королевської з приводу співпраці для запобігання фальсифікації результатів виборів. "Ми однозначно заявили, що готові співпрацювати з усіма опозиційними демократичними політичними силами, дії яких будуть направлені на боротьбу з фальсифікаціями і захист результатів. Крім того, ми заявили, що в односторонньому порядку будемо захищати результат не лише свій, а й наших колег по опозиції . Ні про які узгодження конкретних процедурах з партією Королевської ми не розмовляли - ми такі переговори ведемо лише з представниками об'єднаної опозиції", - сказав заступник голови партії "УДАР".
 
Він також не вважає за можливе співробітництво з партією Королевської в майбутньому парламенті. "Думаю, що ні. Ми чітко визначили на з'їзді, наша позиція ясна, що ми - партія, яка має чітко визначену ідеологію, і ми розуміємо, хто нас підтримує. Наші виборці втомилися і від влади, і від опозиції, вони хочуть нову якість політики. І ми зможемо довести, що не через бігборди, а конкретними діями наша політична сила зможе привнести в українську політику нову якість", - заявив Ковальчук.
 
При цьому подібне неприйняття партії Королевської з боку партії "УДАР" він пояснив некоректною поведінкою окремих представників цієї партії. "Це не питання неприйняття - це їх некоректне ставлення до колег по політиці", - сказав заступник голови партії "УДАР".
 
Читайте також:
 
 
 
 
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...