Топ Новини

У Ніжині кандидат у депутати агітує гарячою водою (фото)

16 серпня 2012 в 05:47
Мешканці Ніжина (Чернігівська область) у своїх поштових скриньках виявили листівки, в яких йшлося про те, що депутат від партії «Батьківщина» посприяв щоб у житлові будинки дали гарячу воду.
kurovsky.jpg
gorod.cn.ua

У поштових скриньках у місті Ніжин Чернігівської області з'явилися оголошення про те, що гарячу воду в житлові будинки подали завдяки кандидату-мажоритарнику.

В оголошенні зазначено, що городяни, які все літо просиділи без гарячої води, повинні дякувати за її несподівану появу кандидату-мажоритарнику по округу № 209 Івану Куровському.

У листівці стоїть підпис «Адміністрація ВАТ «НіжинТеплоМережі».

Листівку виявили в поштовій скриньці на окрузі депутата міськради Сергія Охонька, який йшов до міськради від партії «Батьківщина». Нещодавно він став довіреною особою кандидата в депутати Куровського.

«Це ініціатива тепломереж. Якщо підписано «Тепломережа», то вони і розносять ці листівки. Я в курсі, що Іван Іванович займається цим питанням. Дай Бог, з його допомогою буде відновлено постачання гарячої води», - прокоментував Охонько.

На питання, яким чином Куровський допоміг відновити гаряче водопостачання, довірена особа не відповіла, але зазначила, що «питання він вирішував» і «Тепломережа» йому зобов'язана».


«Це не агітаційний матеріал і займається цим «Тепломережа», - запевнив Охонько.

У свою чергу керівник «НіжинТеплоМережі» Сергій Чепурний заявив: «До цієї листівки ми ніякого відношення не маємо».

«Я так розумію, починається «гаряча пора». Ми розвісили відповідні оголошення про те, що з 13-го серпня будемо проводити випробування мереж з гарячою водою. Це зроблено для того, щоб не було затоплень. А сьогодні розвішуємо оголошення, відновлюємо подачу води з завтрашнього дня», - сказав він.

За словами керівника, борги не погашені досі через відсутність такої можливості: «Але ми гасимо борги за газ, хоча погасили їх ще не в повному обсязі».

«Чесно кажучи, ми зверталися до депутата Куровського з проханням посприяти у вирішенні питання про погашення різниці в тарифах. Листи ми надсилали, такий же лист направляв і Ніжинський міськвиконком. Але я не знаю, мало це якусь дію чи ні. Відповіді я не отримав ні від нього, ні від його оточення. Тому сказати про це нічого не можу», - зазначив Чепурний.

Заступник міського голови з питань ЖКГ Олександр Мороз уточнив, що «міністр сказав, що гаряче водопостачання буде відновлено по всій Україні».

«Ніякі борги не списані, нічого не погашено. Просто дали наказ», - додав він.

Читайте також:

У Вінницькій області регіонал підкуповував виборців безкоштовними аптечками (фото)

Більшість українських виборців відмовляються продавати свої голоси

Кожен десятий українець схвалює підкуп на виборах, а чверть ставляться з розумінням

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...