У МЗС запевняють, що саміт Україна-ЄС відбудеться незалежно від відставок у Кабміні

17 жовтня 2012 в 10:59
Представник України при Євросоюзі запевнив, що саміт відбудеться, і закликав усі сторони відмовитися від політизації питання його проведення. «Гонитва за сенсацією повинна мати свої межі», - додав він.

Представник України при Євросоюзі Костянтин Єлісєєв стверджує, що прив'язки саміту Україна-ЄС до складу Кабінету міністрів немає.

Так він прокоментував інформацію про те, що в ЄС планують провести саміт без прив'язки до вирішення проблеми з ув'язненням колишніх членів уряду, однак очікують зміни уряду після виборів.

«З усією відповідальністю заявляю: якоїсь прив'язки проведення саміту до формування нового уряду в Україні, що нібито має стати наслідком проведення парламентських виборів, немає і не може бути», - заявив він.

- Саміт Україна-ЄС відбудеться після відставки уряду

«Очікую, що офіційні чинники ЄС ще раз публічно підтвердять цю позицію», - додав Єлісєєв.

«Закликаю всі сторони відмовитися від політизації питання проведення саміту. На мій погляд, гонитва за сенсацією повинна мати свої межі», - також додав він.

Єлісєєв підкреслив, що саміт відбудеться. «Час його проведення залежить від готовності сторін і змістовного наповнення заходу. І Київ, і Брюссель виходять з того, що офіційні контакти повинні продовжуватися незалежно від будь-яких обставин», - додав він.

Читайте також:
 
 
 
 

 

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...