Топ Новини

У МЗС не чекають покращення відносин України зі США

8 листопада 2012 в 12:53
Посол з особливих доручень МЗС України Олександр Щерба впевнений, що якщо на президентських виборах у США перемогу здобув би Ромні, ставлення до України було б незмінним.
MID_mzs_min_zakordonnih_sprav_web1.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Ставлення до України з боку США не змінилося б навіть у тому випадку, якщо б Мітт Ромні став президентом. Таку думку висловив Олександр Щерба, посол з особливих доручень МЗС України.

«На мою думку, ніяких кардинальних змін щодо України чекати не потрібно - ані в кращу, ані в гіршу сторону. Більше того, навіть якщо б Ромні став президентом, було б так само. Не дарма Україна на цих президентських виборах не те, щоб не фігурувала, а навіть не згадувалася. Спочатку Ромні заявляв жорстку позицію щодо Росії, а потім на дебатах висловлювався більш обережно. І якби став президентом, думаю, багато речей переглянув би", - зазначив він.

Раніше посол США в Україні Джон Теффт також заявляв, що політика Вашингтона щодо Києва після виборів американського президента не зміниться.

Нагадаємо, згідно з попередніми результатами виборів, Барак Обама зумів заручитися більшістю в 275 голосів у колегії вибірників, тим самим забезпечивши собі переобрання на пост президента США. Виборчі дільниці в більшості штатів вже закриті, але офіційні результати виборів поки не оголошені.

Читайте також:

США не будуть змінювати свою політику щодо України

Обама перемагає на президентських виборах у США

 
 

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...