У Львові усунули від ефіру радіоведучого за передачу з Винничуком

1 лютого 2012 в 07:17
У Львові усунули від ефіру радіоведучого, який запросив на передачу Юрія Винничука і двічі прочитав його скандального вірша «Убий пи…са». Ведучий і його колеги обіцяють голодувати у знак протесту.

Радіоведучого станції «Львівська хвиля» Андрія Великого у Львові усунули від ефіру після того, як у ефірі його програми з’явився письменник Юрій Винничук, до якого нещодавно приходила міліція за поясненнями з приводу скандального вірша «Убий п…са».

Андрія Великого викликало керівництво на розмову і  повідомило, що він перебуває в оплачуваній тритижневій відпустці.

Приводом для такого рішення, за словами керівництва станції, став вихід в ефір популярної післяобідньої програми, де гостем був письменник Юрій Винничук, автор вірша "Убий пі…са".

Андрій Великий двічі зачитав вірша в прямому ефірі. 

З рішенням керівництва він не погодився, хоча заяву на відпустку начебто підписав. Як кажуть на станції, Андрій Великий поставив керівництву ультиматум: якщо до понеділка його не випускають в ефір, він розпочинає акції протесту.

На підтримку ведучого готові виступити практично всі працівники радіостанції. Вони готуються оголосити голодівку. 

Нагадаємо, 23 січня міліція потребувала письмових пояснень від Юрія з приводу його вірша "Убий пі…са", прочитаного в Києві на заході "Ніч еротичної поезії".

Підставою для цього стала скарга до Генпрокуратури депутата від Компартії Леоніда Грача, який вважає, що згаданий вірш є порнографічним твором, а також містить у собі заклики до насильницького повалення чинної влади.

Читайте також:

Письменник Юрій Винничук: «Звинувачення у порнографії та поваленні влади — це тихий маразм!»

Журнал «Фокус» склав список 25-ти найуспішніших українських письменників

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...