Топ Новини

У Лівії прихильникам Каддафі закрили доступ до парламенту

18 травня 2012 в 13:47
Досьє кожного з 2,5 тис. претендентів на мандати у парламент ретельно перевірять на причетність до режиму Каддафі. У процесі перевірки візьме участь Комісія з єдності і патріотизму Лівії.

Особи, які здійснювали злочини або пов'язані з режимом екс-диктатора Лівії Муамара Каддафі, не будуть допущені до участі у виборах в Установчу асамблею, які відбудуться у червні.

Тим часом, у країні завершилися терміни подання документів кандидатами в асамблею. Тепер влада займеться вивченням досьє більше 2,5 тис. претендентів на мандати, щоб пізніше скласти остаточний їхній список. В процесі перевірки візьмуть участь кілька установ, в тому числі діюча при МВС Комісія з єдності і патріотизму Лівії.

Червневі вибори повинні стати першими після торішнього збройного конфлікту, що призвів до повалення режиму Каддафі. За їх підсумками належить сформувати Установчу асамблею в складі 200 осіб. Протягом року вона буде виконувати роль перехідного законодавчого органу і складе проект нової конституції, після чого, як передбачається, пройдуть парламентські й президентські вибори.

В даний час у Лівії завершується процес реєстрації виборців.

Читайте також:

Лукашенко не сподобалося, як вчинили з Каддафі

Путіну теж не сподобалися останні хвилини життя Каддафі

Екс-прем'єр Лівії підтвердив, що Каддафі фінансував президентську кампанію Саркозі


В Італії конфіскували активи Каддафі на мільярди євро

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...