Топ Новини

У КОД не вважають Ющенка опозиційним політиком

19 вересня 2011 в 05:19
У єдиному списку кандидатів у президенти від Комітету опору диктатурі не буде екс-президента Віктора Ющенка. Про це в інтерв’ю «Радіо свобода» заявив народний депутат від НУ-НС, лідер партії «За Україну!» В’ячеслав Кириленко.
kirilenko_vyacheslav.jpg
zaxid.net

Він пояснив, що у Комітеті В.Ющенка не вважають опозиційним політиком. За словами В.Кириленка, не увійде в список і Віра Ульянченко.

Відповідаючи на запитання, чи може хтось з «Нашої України» увійти в список кандидатів, В.Кириленко сказав: «У них є там дискусія внутрішня. Але «Наша Україна» входить до Комітету опору диктатурі. Принаймні радикальна її частина».

«На Комітет опору диктатурі від «Нашої України» ходять Наливайченко, Бондарчук, Андрій Парубій і люди, які відомі своєю громадянською позицією, - розповів депутат. - А зрозуміло, що Віктор Ющенко, Віра Ульянченко не тільки не відвідують подібних засідань, а по суті виступають проти того, щоб їхня партія перебувала в Комітеті опору диктатурі. Однак, думаю, що та частина її, яка вважає, що час солідарності диктує свої правила гри, і час боротьби з політичними репресіями потребує активних дій, їхня позиція буде домінуючою. Але це все їхні внутрішньопартійні питання, зрештою, які вони повинні в «Нашій Україні» розв’язати самі».

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...