Топ Новини

У Генпрокуратурі заявляють, що Луценка можливо візьмуть під варту

14 січня 2011 в 12:28
Генпрокуратура пропонує екс-главі Міністра внутрішніх справ Юрію Луценко негайно прибути до слідчого для ознайомлення зі справою. Про це 20 грудня повідомила прес-служба ГПУ.

Генпрокуратура пропонує екс-главі Міністра внутрішніх справ Юрію Луценко негайно прибути до слідчого для ознайомлення зі справою. Про це 20 грудня повідомила прес-служба ГПУ.

Раніше повідомлялося, що Головним управлінням з розслідування особливо важливих справ Генпрокуратури закінчено досудове слідство в кримінальній справі за обвинуваченням колишнього міністра внутрішніх справ Луценка і колишнього співробітника цього відомства Приступлюка Л. В.

"Незважаючи на те, що обвинуваченому Луценко ще 13 грудня було оголошено про закінчення попереднього слідства, проте він до сьогоднішнього дня, тобто до 20 грудня, жодного разу не прибув до слідчого для ознайомлення з матеріалами справи", - йдеться в заяві прес -служби ГПУ.
Водночас,  у Генпрокуратурі говорять, що Луценко у ЗМІ надає «певні коментарі з приводу цієї кримінальної справи».

Представники відомства зазначають, що "така поведінка обвинуваченого Луценка свідчить про навмисне затягування ним термінів у кримінальній справі і робить неможливим направлення його до суду".

"У зв'язку з цим Генпрокуратура пропонує Луценку негайно прибути до слідчого для ознайомлення зі справою або для складання протоколу про відмову знайомитися з матеріалами", - заявляють у ГПУ.

"У разі подальшого ухилення Луценка від явки до слідчого і зловживання своїми процесуальними правами обвинуваченого, Генпрокуратурою буде вирішено питання про заміну йому запобіжного заходу з підписки про невиїзд на утримання під вартою", - підкреслюється в заяві прес-служби.

За матеріалами прес-служби ГПУ

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...