Топ Новини

У ЄС пророкують труднощі в новому році

2 січня 2012 в 08:44
Лідери Євросоюзу не виключають, що в 2012 році Європу чекають нові труднощі.

У телевізійному зверненні до нації Ангела Меркель заявила, що незважаючи на відносно благополучну економічну ситуацію в Німеччині, "цей рік буде важчим, ніж 2011-й".

"Шлях з подолання боргової кризи буде тривалим і тернистим, але в кінці цього шляху Європа буде сильніше, ніж на його початку", - наголосила канцлер Німеччини.

Вона також висловилася на захист євро, зауваживши, що єдина валюта "полегшила повсякденне життя і зміцнила економіку, захистивши її від гіршого сценарію" під час фінансової кризи 2008 року.

 

У свою чергу Ніколя Саркозі вказав на необхідність структурних змін в економіці на користь подальшого зростання.

"Я знаю, що багато з вас після двох років поневірянь знову змушені проходити через випробування, - сказав президент Франції в телевізійному зверненні до народу. - Наприкінці року тривога за вашу власну долю і долі ваших дітей лише зросла".

"Те, що ми повинні були зробити, ми вже зробили", - сказав Ніколя Саркозі, пообіцявши, що в новому році бюджетних скорочень не буде.

Найближчим часом Саркозі та Меркель мають намір довести до кінця висновок розробленого в грудні нового договору ЄС про податкову політику.

З проханням піти на жертви, щоб уникнути "фінансового краху Італії" звернувся до свого народу і лідер третьої за величиною економіки Європи.

І ці жертви будуть не марні, особливо якщо економіка знову піде в зростання.

За матеріалами: Би-би-си
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...