Топ Новини

У БЮТ хочуть, щоб німецькі лікарі вирішили, де лікувати Тимошенко

19 березня 2012 в 11:12
Додаткове медичне обладнання, яке можуть завезти у Качанівську колонію не зможе зробити з в'язниці спеціалізовану клініку. Захист Тимошенко повідомив, що клініку для екс-прем'єра обиратимуть німецькі медики.
henko.jpg
tymoshenko.ua

Медичного обладнання, яке є у Качанівській колонії, недостатньо для лікування екс-прем'єра. Про це заявив захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко.

«Щодо обладнання я, на жаль, був позбавлений можливості побачити, але я можу послатися на позицію заступника голови Харківської облдержадміністрації Шурми, який відповідає за медичний напрямок. Він сказав, що вони привезли кілька кушеток і ширми. Цього, вочевидь, недостатньо», - сказав він.

Власенко зазначив, що якщо навіть у колонію завезти краще медобладнання, то вона в одну мить не стане стаціонаром спеціалізованої клініки.

Він повідомив, що Тимошенко не вимагає якогось додаткового лікування, окрім того, що зазначено у висновку німецьких лікарів.

При цьому він пояснив, що Тимошенко вимагає лише лікування, яке відповідає протоколу обстеження німецьких лікарів. Власенко також нагадав, що ті рекомендували лікування тільки у стаціонарній спеціалізованій клініці.

Відповідаючи на питання журналістів, яка клініка Тимошенко, на його думку, більше підійде - вітчизняна або іноземна, Власенко сказав: «Я думаю, що про це потрібно запитати німецьких фахівців, які були єдиними медичними фахівцями, які оглянули Тимошенко. Їх потрібно запитати, яку клініку вони вважають найбільш прийнятною для виконання їхніх рекомендацій. Тому, Тимошенко тут не може обирати, вона повністю спирається на думку німецьких лікарів».

Раніше у Пенітенціарній службі України заявляли, що екс-прем'єр категорично відмовилася від запропонованої лікарями програми подальшого лікування, наполягаючи на стаціонарному лікуванні в Німеччині. Однак пізніше цю заяву спростував адвокат Тимошенко Сергій Власенко, назвавши це «відвертою брехнею і провокацією».

6 березня берлінські лікарі Карл Макс Айнгойпль і Норберт Хаас передали свої висновки з приводу стану здоров'я Тимошенко українським лікарям, представникам уряду та суду. Також представники «Шаріте» заявили, що українські та німецькі медики «прийшли до спільної думки» щодо діагнозу колишнього прем'єр-міністра. Діагноз Тимошенко медики не розголошують, посилаючись на лікарську таємницю. Після візиту іноземних лікарів дочка політика Євгенія заявила, що у матері «грижа міжхребцевого диска». За її словами, мама не може пересуватися без сторонньої допомоги.

Німецькі медики, які обстежували екс-прем'єр-міністра, заявили, що вона потребує лікування лише за межами в'язниці, після чого українська прокуратура пообіцяла надати можливість лікування за межами Качанівської колонії.

У відповідь на це пенітенціарна служба заявила про те, що в колонії, де відбуває термін Тимошенко є «всі умови» і необхідні медпрепарати для її лікування.

Читайте також:

Рада Європи закликає обстежити Тимошенко і Луценка

В АП вважають, що Євросуд виправдає Тимошенко і Луценка

Генпрокуратура виконає рішення Європейського суду з позовами Луценко і Тимошенко

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...