У МЗС запевнили, що Україна не затягує візит співдоповідачок ПАРЄ

26 березня 2013 в 14:03

За інформацією МЗС, українська сторона перенесла дату зустрічі через графіки керівництва держави і парламенту.

MID_mzs_min_zakordonnih_sprav_web1.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

У Міністерстві закордонних справ України називають безпідставною інформацію про затягування візиту співдоповідачок ПАРЄ в Україну.

"Інформація про те, що Україна нібито затягує з рішенням про погодження дати візиту співдоповідачок ПАРЄ - не має під собою ніяких підстав", - повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок в.о. директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс, коментуючи відповідну інформацію ЗМІ.

За його словами, ПАРЄ звернулася до української сторони з пропозицією організувати візит 3-4 або 15-16 квітня поточного року.

Він зазначив, що секретаріат Верховної Ради, виходячи з необхідності змістовного наповнення візиту і з урахуванням графіків керівництва держави і парламенту, запропонував провести цей візит 15-16 квітня, на що в ПАРЄ відповіли згодою.

"При цьому важливо мати на увазі, що 3-4 квітня припадає на сесійний тиждень, а тому, з урахуванням важливості персонального голосування депутатів, їхня участь у заходах за участю представників ПАРЄ була б неможливою", - зазначив він.

У МЗС переконані, що визначальним фактором у такого роду узгодженні термінів візиту має бути саме його змістовне наповнення і такий самий підхід сповідує сторона ПАРЄ.

"У зв'язку з цим нам незрозумілі спроби знайти якісь інші мотиви в цій ситуації, окрім стандартного процесу узгодження сторонами взаємоприйнятних дат візиту", - підкреслив Перебийніс.

Раніше представники ПАРЄ повідомляли про те, що влада України вже два місяці перешкоджає прибуттю у країну представниць моніторингової місії

Читайте також:

Влада заважає представникам ПАРЄ потрапити в Україну

Регіоналів викрили в обмані: ПАРЄ підтримала доповідь про політв'язнів, але іншу

Українська опозиція потрапила у моніторинговий комітет ПАРЄ

Співдоповідачі ПАРЄ стурбовані позбавленням Власенка депутатського мандата

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...