Топ Новини

У МЗС пояснили перехід у режим жорсткої економії світовою кризою

3 квітня 2013 в 13:15

У міністерстві сподіваються, що всі завдання, поставлені перед МЗС керівництвом держави, будуть виконані на найвищому рівні, незважаючи на зменшення фінансування.

MID_mzs_min_zakordonnih_sprav_web1.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA
Міністерство закордонних справ України змушене оптимізувати свої витрати, зосередивши фінансування на пріоритетних напрямках.

Про це у коментарі DT.UA повідомив заступник міністра закордонних справ України - керівник апарату Андрій Олефіров, коментуючи зменшення фінансування МЗС.

"У 2013 році дійсно відбулося зменшення фінансування Міністерства закордонних справ України, порівняно з попереднім роком. При цьому, варто відзначити, що в умовах світової фінансово-економічної кризи, заходів жорсткої економії на сьогодні змушені вживати практично всі держави світу, у т.ч. країни ЄС", - відзначив керівник апарату МЗС.

Він зазначив, що у такій ситуації першочерговим завданням МЗС є оптимізація витрат зовнішньополітичного відомства з одночасним устремлінням фінансування на найбільш пріоритетні напрямки зовнішньої політики, визначені керівництвом держави.

Алефіров повідомив, що протягом першого кварталу 2013 року МЗС України було повністю забезпечено оплату праці як у центральному апараті міністерства, так і в закордонних дипломатичних установах, а також фінансування оренди службових і житлових приміщень, комунальних витрат.

При цьому заступник міністра запевнив, що на сьогодні не йде мова про кадрові скорочення у закордонних дипломатичних установах.

"Переконаний, що всі завдання, поставлені перед МЗС України керівництвом держави, будуть виконані на найвищому рівні. В той же час, усвідомлюючи необхідність поліпшення фінансової ситуації, міністерством були визначені чіткі потреби щодо посилення фінансування окремих напрямків нашої роботи, про що міністри доповідали голові уряду України", - повідомив він.

За словами Алефірова, прем'єр-міністром дано відповідні доручення щодо врахування цих потреб під час внесення змін до держбюджету на 2013 рік.

Читайте також:

МЗС переходить у режим жорсткої економії

Кожара повідомив росіянам про відсутність в Україні вибіркового правосуддя

Український МЗС не вірить у нову "газову війну" з Росією

МЗС наполягає, що повного членства України в Митному союзі не буде

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...