Тюремники заявляють, що стан здоров'я Тимошенко дозволяє їй бути присутньою в суді

20 грудня 2011 в 09:53
Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко може брати участь у судовому засіданні у звичайному режимі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби пенітенціарної служби.
timoshenko.jpg
cit.ua

У відомстві зазначили, що 19 грудня для проведення огляду Ю.Тимошенко до Київського СІЗО прибула комісія у складі фахівців Міністерства охорони здоров'я, пенітенціарної служби України та Київського СІЗО.

«Як і раніше, Ю.Тимошенко відмовилася від запропонованих медичних оглядів, обстежень та будь-якого спілкування з лікарями», - відзначили у прес-службі.

У повідомленні наголошується, що сьогодні Ю.Тимошенко відмовилася брати участь у судовому засіданні, посилаючись на стан здоров'я. Про це персоналом Київського СІЗО було складено акт, який у порядку інформування направлено до Апеляційного суду м.Києва.

«Однак, відповідно до висновків медичної комісії, вона може брати участь у судовому засіданні у звичайному режимі», - заявляють у відомстві, додаючи, що стан здоров'я Ю.Тимошенко контролюється медперсоналом Київського СІЗО.

Як повідомлялося, сьогодні захисник екс-прем'єра Сергій Власенко повідомив, що Ю.Тимошенко звернулася до керівництва Київського СІЗО з заявою щодо її доставки на сьогоднішнє засідання Апеляційного суду Києва.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...