Тюремники заявляють, що про відеозйомку всіх було попереджено

16 грудня 2011 в 11:37
Державна пенітенціарна служба України заявляє, що відеозйомка екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко у медчастині Лук'янівського СІЗО проводилася на законних підставах.
tymoshenko_sizo4324254351079d5ffd9247398b1a153a.jpg
byut.com.ua

Про це йдеться у заяві прес-служби відомства.

«Враховуючи значний суспільний інтерес до цього питання, численні запити журналістів, як вітчизняних, так і зарубіжних засобів масової інформації, звернення народних депутатів 13 грудня цього року першим заступником голови Державної санітарно-епідеміологічної служби, головного державного санітарного лікаря України у присутності в.о. начальника Київського СІЗО та представників адміністрації слідчого ізолятора проведена візуальна перевірка умов, в яких знаходиться Ю.Тимошенко», - йдеться в повідомленні служби.

У прес-службі відзначили, за результатами обстеження було зроблено висновок, що умови облаштування і оснащення, температурний режим приміщення палати №260 медико-санітарної частини слідчого ізолятора, де утримується Ю.Тимошенко, відповідають вимогам санітарного законодавства.

«Під час огляду, з метою об'єктивного інформування громадськості про умови перебування Ю.Тимошенко в СІЗО, з дозволу адміністрації установи офіційно і відкрито проводилася відеозйомка, про що її заздалегідь було попереджено. При цьому не було допущено жодних порушень чинного законодавства і не переслідувалися наміри втручання в особисте життя», - відзначили у прес-службі.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...