Тимошенко готова погодитися на помилування, але свою провину не визнає

20 червня 2012 в 07:35
Захисник Тимошенко стверджує, що президент Віктор Янукович може помилувати екс-прем'єра в будь-який момент - для цього йому потрібно лише підписати два укази. Після гіпотетичного помилування Тимошенко готова апелювати до Європейського суду з прав людини, щоб скасувати всі свої вироки.
tymoshenko.jpg
gazetavv.com

 

Президент Віктор Янукович може помилувати екс-прем'єра Юлію Тимошенко в будь-який час. Про це виданню "Коммерсант-Украина" розповів захисник Тимошенко Сергій Власенко.

На питання про те, чи прийме Тимошенко це помилування, Власенко відповів, що «єдине, чого не прийме Тимошенко, - це визнання провини за тими звинуваченнями, які їй висунуто». «Зараз президент розповідає всім казки, що він не може цього зробити, поки не закінчаться всі судові процедури. Це брехня! Він має право це зробити в будь-який момент», - сказав Власенко.

«Після гіпотетичного помилування вона точно звернеться до Європейського суду з прав людини, щоб скасувати всі ці абсурдні рішення і вироки», - додав він.

«Зараз президент розповідає всім казки, що він не може цього зробити, поки не закінчаться всі судові процедури. Це брехня! Він має право це зробити в будь-який момент», - сказав захисник Власенко.

За його словами, для помилування потрібна заява Тимошенко. «Нагадаю, що до жовтня 2010 року, поки сам Янукович не змінив цю процедуру, діяла процедура, за якою заяву про помилування могла написати будь-яка третя особа. Але він цю процедуру змінив! Зауважте, в жовтні відбулася ця зміна, а вже в листопаді порушили першу справа щодо Тимошенко», - зазначив він.

«Ми ж розуміємо, під кого у нас змінюються закони. Ми знаємо, під кого в квітні 2011 року змінилася ст. 218 КК, за якою обмежуються права адвокатів і захисників на ознайомлення з матеріалами справи. Всі ці підміни були під справи Тимошенко і Луценка», - додав він.

- Янукович заявив, що дуже хоче звільнити Тимошенко, але не в силах

Власенко підкреслив, що Янукович має право помилувати кого завгодно, зокрема й Юлію Тимошенко. Єдине, що для цього потрібно зробити, - прийняти два укази: змінити процедуру, зробити її такою, як у демократичних країнах, та підписати відповідний указ про помилування.

Нагадаємо: Юлія Тимошенко закликала європейських політиків ігнорувати Віктора Януковича на чемпіонаті Європи з футболу. Екс-прем'єр заявила, що стояти поруч на одній трибуні з Януковичем або тиснути йому руку - означає надавати допомогу авторитарному режиму в Україні. 

Читайте також:

Кузьмін попереджав Тимошенко, що на неї «повісять» справу Щербаня

Європа має намір зайнятися бізнес-зв’язками Януковича і корупцією при підготовці до Євро-2012

В Євросоюзі зрозуміли, що Тимошенко звільняти не збираються, але продовжують сподіватися на це

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...