Топ Новини

"Тушки" з "Батьківщини" хочуть створити власну фракцію

27 квітня 2013 в 12:46

Регіонали обговорюють можливість внести зміни в регламент, щоб фракцію могли створювати 15-20 людей (зараз - мінімум 32 депутати).

рада
У ПР готові допомогти "тушкам" і знизити поріг, необхідний для створення фракції

Депутати, яки залишили "Батьківщину", хочуть створити власну депутатську групу, а в майбутньому, можливо, і фракцію. У Партії регіонів можуть їм допомогти.

"Ми готуємося внести зміни в регламент. Йдуть переговори з приводу створення депутатської групи на базі позафракційних депутатів і тих, хто ще залишить "Батьківщину". Але поки невідомо, хто стане її лідером і як вона буде називатися", - розповів газеті Віталій Немилостивий, який вийшов з фракції "Батьківщина" на початку квітня, в коментарі газеті "Сегодня".

Про це підтвердив намір ще один "виходець" Ігор Скосар. "Зараз я створю своє об'єднання депутатів, а через рік - і свою фракцію", - заявив він.

Про плани позафракційних депутатів створити свою фракцію знають і в Партії регіонів.

"Звичайно, самостійно у них не вийде ні вибити собі гроші на округ, ні провести якийсь закон. Вже зараз люди, які хочуть вийти з "Батьківщини", просять нас створити їм майданчик: внести зміни в регламент, щоб фракцію могли створити 15-20 людей (зараз потрібно 32 людини - прим. ред.), і тоді вони зможуть створити навіть дві правоцентристських фракції, які будуть ситуативно голосувати то з нами, то з опозицією", - розповів заступник голови фракції ПР Михайло Чечетов.

Нагадаємо, зараз з фракції "Батьківщина" можуть виключити шістьох депутатів, які не голосували за відставку уряду Миколи Азарова Віталія Данилова, Дениса Дзендзерского, Сергія Фаєрмака, Миколу Мартиненка, Андрія Павелка і Леоніда Сергієнка. З такою вимогою до керівництва фракції вирішили звернутися вже дев'ять регіональних партійних організацій "Батьківщини".

Читайте також:

Гриценко назвав "тушок", яких повинні виключити з фракції "Батьківщина"

Опозиція запропонувала узаконити відкликання депутатів, які порушили свої обіцянки

Кличко гарантував відсутність тушок у своїй фракції

"Батьківщина" вимагала від "тушок" негайно скласти свої мандати

За матеріалами: Сегодня
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...