Турчинов вдячний владі за перевірку опозиції на міцність

1 березня 2012 в 10:56
Турчинов вважає, що тиск влади став перевіркою для опозиції на міцність. Витримують лише найвідданіші і найсильніші.
web_turchinov.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Влада допомагає опозиції відбирати чесних кандидатів. Про це заявив перший заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов.

«Ніхто не може дати гарантію, що людина у важких умовах не зрадить», - сказав Турчинов, відповідаючи на питання, як опозиція захищає себе від «тушок».

«Сама влада допомагає нам відібрати чесних кандидатів. Тиск влади витримують не всі. Залишаються ті, хто проходить цей небезпечний для себе і для своєї сім'ї іспит. Це і є справжня перевірка, тому що написати в анкеті, що я ніколи не буду «тушкою», що я чесний і принциповий, можуть всі», - зазначив він.

За його словами «кілька так званих «нових облич» не зрадили не тому, що вони такі чесні, що не погодилися на хабар, не перейшли не тому, що витримали тиск, а лише через те, що не було відповідної можливості - ніхто просто їм не пропонував».

Він додав також, що опозиція повинна взяти мінімум 170 місць за списком і не менше 100 за мажоритаркою - всього 270 мандатів, якщо піде єдиним списком.

Нагадаємо, 23 грудня з фракції «БЮТ-Батьківщина» вийшов народний депутат Роман Забзалюк. В той же день з «Батьківщини» вийшли народні депутати Наталія Королевська, Євген Суслов і Олексій Логвиненко. Після чого Королевська була обрана лідером Української соціал-демократичної партії.

Читайте також:

Каплієнко назвав колишніх однопартійців «збоченцями, стукачами і продажними писаками»

Доній розповів, по чім нині «тушки» у Верховній Раді

Корупціонери... мимоволі

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...