Топ Новини

Турчинов: Депутатам від опозиції погрожують за вказівкою Януковича

26 березня 2013 в 14:47

В опозиції знову заявили про тиск на своїх депутатів. "Пряма атака на депутатів почалася за вказівкою президента Віктора Януковича, а координує цю роботу секретар РНБО Андрій Клюєв", - стверджує Олександр Турчинов.

Арсений Яценюк, Александр Турчинов
Лідери "Батьківщини" Олександр Турчинов і Арсеній Яценюк провели брифінг
В об'єднаній опозиції знову заявляють про тиск влади на своїх депутатів. Про це заявили на спільному брифінгу лідери "Батьківщини" Олександр Турчинов та Арсеній Яценюк.

За словами Турчинова, у фракції є три офіційні заяви депутатів про погрози їм та їхнім родинам.

"Арсенал традиційний і нічого нового вони (представники влади) не придумали. Перший варіант - це підкуп, а другий - це залякування депутатів і членів їхніх сімей, які займаються, в тому числі, і економічною діяльністю", - сказав він.

За словами Турчинова, "пряма атака на депутатів почалася за вказівкою президента Віктора Януковича, а координує цю роботу секретар РНБО Андрій Клюєв".

Опозиціонери не назвали прізвищ своїх депутатів, яким погрожують, мотивуючи це турботою про них.

Яценюк також повідомив, що опозиція звернеться до Жозе Мануеля Баррозу і Штефана Фюле, який безпосередньо контактує з Клюєвим, з тим, щоб європейські партнери припинили контакти з цією "політично корумпованою людиною".

Він також зазначив, що опозиція вже звернулася до італійської влади з проханням відмовити у видачі Україні екс-кандидата в народні депутати Віктора Романюка, заарештованого в Мілані.

"Ми звернулися до італійської влади з інформацією щодо політично мотивовані переслідування наших партійців. Сподіваємося, що італійський суд відмовить у видачі Романюка", - сказав Яценюк.

Читайте також:

Опозиція оголосила про створення революційних комітетів на Львівщині

В "Батьківщині" впевнені, що вбивцю Щербаня потрібно шукати в Донецьку

"Батьківщина" назвала арешт суперника Засухи Романюка політичною зачисткою

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • Олексій Ясюнецький 23 марта, 15:13 Категорично не погоджуюся з переважною більшістю критичних зауважень автора на адресу нового КПК. Внаслідок вступу в дію цього акту тисячі людей, які були ув’язнені без вироку суду, опинилися на волі. У новому КПК зведено до мінімуму кількість правових підстав для ув’язнення людей без вироку! Адже фундаментально змінено порядок обрання та скасування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. ч.3 ст.183 нового КПК встановлює обов’язок (!) слідчого судді, під час постановлення ухвали про взяття під варту, визначити розмір застави із внесенням якої особа негайно звільняється з-під варти. Право (!) не визначати розмір застави, а відтак і унеможливити звільнення з-під варти особи, надано слідчому судді лише стосовно осіб, які вчинили насильницький злочин, злочин, що спричинив загибель людини та щодо особи, стосовно якої у цьому провадженні вже обирався запобіжний захід у вигляді застави, проте був порушений нею (ч.4 ст. 183 КПК). Критика норм поверхнева. Кожну норму КПК слід розглядати в логічному взаємозв’язку із іншими положеннями цього акту. Натомість автор вириває окремі положення не надаючи їх ґрунтовний аналіз і, найголовніше, не наводить приклади із практики застосування цих норм. І ще… читаємо у статті: «…президент, як гарант додержання Конституції, зобов'язаний був накласти "вето" на ухвалений закон, однак даним правом не скористався і 14.05.2012 р. підписав його». З наведеної фрази вбачається, що автор не розуміє значення слів обов’язок і право. Обов’язок може здійснюватися поза волею особи, натомість правом особа користується на свій розсуд. Думаю міг би обґрунтовано спростувати більшість критичних доводів автора, але це тема не для коменту, а для окремої статті. При цьому згоден, що новий КПК має свої недоліки, але у порівнянні зі старим КПК це суперсучасний документ, який значно убезпечує особу від свавілля держави. Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • rick roe 23 марта, 12:43 статья ни о чем. сплошное общее место. Видимо, пенсионер из прокуратуры или милиции решил открыть свою юрконтору и пиарится. зеркало. вы теряете уровень Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...