Топ Новини

ЦВК зареєструвала вже понад 400 міжнародних спостерігачів на вибори

14 вересня 2012 в 17:15
Центрвиборчком зареєстрував 107 офіційних спостерігачів від ОБСЄ. Таким чином, станом на 14 вересня ЦВК зареєструвала 425 офіційних спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій.
cik_tsik_cvk_2.jpg
ZN.UA

Центральна виборча комісія зареєструвала 107 офіційних спостерігачів від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки і співробітництва в Європі (БДІПЛ/ОБСЄ).

Відповідне рішення було ухвалено 14 вересня на засіданні ЦВК.

Таким чином, ЦВК зареєструвала 425 офіційних спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій.

Як повідомлялося, ОБДІПЧ/ОБСЄ офіційно відкрило місію зі спостереження за парламентськими виборами в Україні 12 вересня. Глава місії Одрі Гловер повідомила, що 20 експертів організації будуть працювати в Києві та 90 довгострокових спостерігачів зосередяться по всій території України. Для спостереження в день виборів за процесом організації голосування, підрахунку голосів та результатів БДІПЛ запросить 600 короткострокових спостерігачів.

Місія БДІПЛ планує опублікувати два проміжних звіти, які оголосити на наступний день після дня голосування заяву з попередніми висновками, а остаточний звіт буде опубліковано протягом двох місяців після завершення парламентських виборів в Україні.

Вибори до парламенту відбудуться 28 жовтня. Вони пройдуть за змішаною системою: половину депутатського корпусу (225 осіб) буде обрано за партійними списками, другу половину - в мажоритарних округах. Брати участь у виборах можуть лише партії (на минулих виборах допускалися блоки партій), прохідний бар'єр становить 5%.

Читайте також:

Європейські спостерігачі відзначили використання адмінресурсу на парламентських виборах

Яценюк спрогнозував новий Майдан, якщо оголосять про перемогу Партії регіонів

Тільки 14% українців вірять у чесні вибори


Спостерігачі від ОБСЄ розпочали роботу в Україні

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...