Топ Новини

ЦВК постановою про округи «порвав Луганську область на шматки»

29 квітня 2012 в 10:30
За оцінкою Комітету виборців України «неприродний розділ» території Луганської області на округи став результатом кулуарних домовленостей, в політичних інтересах.
цик.jpg
segodnya.ua

 

Постанова ЦВК № 82 про створення одномандатних округів на постійній основі ставить під сумнів нормальне проведення виборів у Луганській області.
Про це заявив голова обласного відділення Комітету виборців України Олексій Свєтіков.
 
«Центрвиборчком порвав Луганську область на шматки», - підкреслив Свєтіков.
 
«Так, виборчий округ № 112 включає Рубіжне (центр округу - 23 дільниці), Брянку (32 дільниці), Кіровськ (17 ділянок) і велику частину Первомайська (40 ділянок). Ці чотири міста - анклави. А відстань від Брянки до Рубіжного становить близько 100 кілометрів. Везти бюлетені в окружну комісію представники 79 дільничних комісій будуть через центри двох інших округів - 107 і 106», - зазначив представник КВУ.
 
За його словами, «з трьох анклавів складається округ 110, в який включені Алчевськ (центр округу), Антрацит віддалений від Алчевська на 70 кілометрів (і відділений територією округу 108) до частини Антрацитівського району, частина Лутугинського району. З трьох анклавів складається округ 106, в який включені Сєверодонецьк (центр округу), частина Стаханова і частина Попаснянського району. Везти бюлетені в Сєвєродонецьк доведеться через територію (і центр) округу 107».
 
За оцінкою ЛОО КВУ, такий неприродний розділ території області на округи став результатом кулуарних домовленостей, в політичних інтересах.
У ЛОО КВУ очікують, що Постанова ЦВК № 82 буде оскаржено в окружному адміністративному суді міста Києва кимось з виборців, які вважатимуть, що цим рішенням порушено їхнє право на обрання. Такий позов може бути поданий не пізніше 3 травня. ! Zn
 
Читайте також:
 
 
 
 
 
За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...