Топ Новини

Центрвиборчком прийняв документи 146 кандидатів у депутати

30 липня 2012 в 19:33
Центральна виборча комісія у перший день реєстрації прийняла документи 146 осіб з 26 регіонів: 125 осіб - самовисуванці, а 21 особу в мажоритарних округах висунули 4 політичні партії, зокрема: "Народна ініціатива" - 8 осіб, "Молодіжна партія" - 10 осіб, "Блокова партія" - 1 особа, партія "Вітчизна" - 2 особи.
цик.jpg
segodnya.ua

У перший день реєстрації кандидатів у народні депутати України Центральна виборча комісія прийняла документи 146 осіб з 26 регіонів.

Як повідомляє ЦВК у понеділок, 125 осіб - самовисуванці, а 21 особу в мажоритарних округах висунули 4 політичні партії, зокрема: "Народна ініціатива" - 8 осіб, "Молодіжна партія" - 10 осіб, "Блокова партія" - 1 особа, партія "Вітчизна" - 2 особи.

Найбільша кількість документів "мажоритарників" надійшла для реєстрації в округах міста Києва - 10, міста Львова - 8, Тернопільської області - 7.

Як повідомлялося, в Україні з 30 липня стартувала виборча кампанія  до Верховної Ради. З 30 липня почалося висунення кандидатів за партійними списками і в одномандатних округах, яке триватиме до 9 серпня.

Обов'язковою умовою для реєстрації кандидата-мажоритарника є внесення застави в сумі 13,224 тис. грн, партійного списку - 2,204 млн грн.

Документи для реєстрації як партійних списків, так і кандидатів у мажоритарних округах, повинні бути подані до ЦВК не пізніше 13 серпня, після чого ЦВК не пізніш як на п'ятий день повинен ухвалити рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації. Ще два дні відводиться на виправлення помилок і неточностей у документах, поданих для реєстрації кандидатів. Таким чином, реєстрація кандидатів у депутати повинна завершитися 20 серпня.

Партії та кандидати в одномандатних округах мають право почати передвиборну агітацію з наступного дня після реєстрації.

Парламентські вибори в Україні призначено на 28 жовтня.

Читайте також:

Центрвиборчком ухвалить рішення стосовно Тимошенко і Луценка після надходження документів

В Україні стартувала парламентська виборча кампанія

Тимошенко очолила партійний список Об'єднаної опозиції

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...