Центрвиборчком ліквідував виборчу дільницю в Сирії

12 вересня 2012 в 17:37
Згідно з прийнятою постановою, виборці ліквідованого ділянки зможуть проголосувати на майбутніх виборах до Верховної Ради на виборчій дільниці, створеній при посольстві України в Лівані.

Центральна виборча комісія України на засіданні 12 вересня ліквідувала виборчу дільницю в Сирії у зв'язку із загостренням ситуації в цій країні.

У ході підготовки до виборів Центрвиборчком сформував один іноземний виборчий округ, який налічує 117 виборчий ділянок по всьому світу.

Необхідність прийняття рішення про ліквідацію виборчої дільниці при посольстві України в Сирії, ЦВК мотивувала громадянською війною в цій країні і невеликим числом українських громадян, які залишаються в Сирії.

"Всім відомо, що там йде громадянська війна і ситуація погіршується. Крім того, наші громадяни постійно евакуюються і їх там залишилося небагато", - зазначив доповідач з даного питання, член Центрвиборчкому Юрій Данилевський.

Згідно з прийнятою постановою, виборці ліквідованого ділянки зможуть проголосувати на майбутніх виборах до Верховної Ради на виборчій дільниці, створеній при посольстві України в Лівані.

У зв'язку із загостреним ситуації в Сирії, Україна в липні почала евакуацію з цієї країни своїх громадян. На даний момент евакуйовано вже більше двох сотень співвітчизників, а також громадян Польщі та Сирії.

Конфлікт у Сирії триває з березня 2011 року, його жертвами стали, за даними представників ООН, 17 тисяч осіб.

Вибори до парламенту відбудуться 28 жовтня. Вони пройдуть за змішаною системою: половина депутатського корпусу (225 осіб) буде обрана за партійними списками, друга половина - в мажоритарних округах. Брати участь у виборах можуть лише партії (на минулих виборах допускалися блоки партій), прохідний бар'єр становить 5%.

Читайте також:

«Батьківщина» судитиметься з Центрвиборчкомом за включення в список Тимошенко і Луценка

Жеребкування ЦВК призвело до несправедливого представництва партій в окружних комісіях


У Комітеті виборців не виключають, що для фальсифікації виборів можуть використовувати «клонів»


Голова ЦВК: Кожна осудна політична сила здатна захистити результат на виборах

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...