Третина українців підтримує вступ до Євросоюзу навіть у разі візового режиму з Росією

21 березня 2013 в 14:22

45% опитаних вважають, що краще, щоб Україна не стала членом ЄС і мала відкриті кордони з Росією, 34% підтримують вступ до ЄС, навіть якщо це призведе до візового режиму з Росією. 19% респондентів не змогли відповісти на питання.

Українці практично зійшлися в думках щодо перспективи вступу України до Митного союзу і підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, про що свідчать дані опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) з 23 лютого по 11 березня.

Згідно з результатами соцдослідження, 41% респондентів вважають, що краще вже зараз вступити до Митного союзу та Єдиного економічного простору, 39% виступають за підписання договору про асоціацію з ЄС (різниця не є статистично значуща). 19% респондентів не визначилися.

На запитання "якби найближчої неділі відбувся референдум про те, до кого приєднатися Україні - до ЄС або союзної держави Росії і Білорусі, то як би ви вчинили?" 38,4% опитаних віддають перевагу вступу України в союзну державу Росії і Білорусі, 37,9% - прихильники членства в ЄС (різниця не є статистично значуща). 11% респондентів не брали б участь у такому референдумі, 12% не визначилися зі своєю позицією з цього питання.

Респондентів також запитали, чи підтримують вони вступ в ЄС за умови, що це призведе до запровадження віз з країнами, які не є членами ЄС, у тому числі з Росією. 45% опитаних вважають, що краще, щоб Україна не стала членом ЄС і мала відкриті кордони з Росією, 34% підтримують вступ в ЄС, навіть якщо це призведе до візового режиму з Росією. 19% респондентів не змогли відповісти на питання.

Методом інтерв'ю опитано 2760 респондентів, які проживають у всіх областях України (включаючи місто Київ) і в Криму за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України старше 18 років.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0.95 і за дизайн-ефекті 1.5) не перевищує: 2.8% для показників близьких до 50%; 2.4% - для показників близьких до 25%; 1.7% - для показників близьких до 10%; 1.2% - для показників близьких до 5%.

Читайте також:

МЗС заперечив Брюсселю: Україна перевиконує план євроінтеграції

У ЄС помітили подвійні стандарти: Росії дозволено більше, ніж Україні

Текст Угоди про асоціацію Україна-ЄС може бути направлений до Ради Євросоюзу вже навесні

У Держдепі вважають, що Україна встановить з Росією здорові відносини після вступу в ЄС

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • Ольга 30 марта, 13:57 Самі ідіть у свою Європу. В нас і так самі борги, так ви хочете щоб ми ЄС повинні були податки щомісяця сплачувати і купувати лише їх дорогі товари. Навіщо нам це ярмо? Тільки тупі люди можуть думати, що вступ до ЄС означає великі зарплати для українців та європейські дороги. Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Ольга 30 марта, 13:55 Самі ідіть у свою Європу. В нас і так самі борги, так ви хочете щоб ми ЄС повинні були податки щомісяця сплачувати і купувати лише їх дорогі товари. Навіщо нам це ярмо? Тільки тупі люди можуть думати, що вступ до ЄС означає великі зарплати для українців та європейські дороги. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...