Тимошенко заявляє, що Ющенко збрехав під присягою

7 вересня 2011 в 12:25
Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє, що колишній президент України Віктор Ющенко дав неправдиві свідчення в суді щодо газових переговорів з Росією у 2009 році.

«Свідчення Ющенка про його невтручання у переговорний процес щодо укладення газових угод дають підтвердження того, що ним були дані неправдиві свідчення під присягою», - заявила Ю.Тимошенко у Печерському райсуді Києва.

На її думку, головною причиною газової кризи, під час якої газова система України була переведена у реверсний режим і було поставлено її існування на межу техногенної катастрофи, а також жорсткої позиції російської сторони щодо визначення ціни на газ для України, «є якраз відкликання президентом України В.Ющенком Олега Дубини 31 грудня (2008 року) з переговорів у Москві».

Нагадаємо, що під час допиту в Печерському суді 17 серпня В.Ющенко заявив, що не відкликав голову НАК «Нафтогаз України» Олега Дубину з газових переговорів у грудні 2008 року. «У мене немає повноважень на відкликання делегації, направленої урядом. Це - не моя компетенція. Я нікого не відкликав», - сказав він.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...