Тимошенко закликала всіх патріотів бойкотувати Конституційну асамблею

3 лютого 2012 в 20:17
Представництво в Конституційній асамблеї чесних людей необхідно Віктору Януковичу для звіту перед Європою.

Юлія Тимошенко закликала всіх людей демократичного спрямування та патріотичного характеру відмовитися від участі в роботі Конституційної асамблеї, створеної президентом Віктором Януковичем.

У своєму листі з Качанівської колонії Ю.Тимошенко зазначила, що розуміє благородні пориви людей, які мають намір працювати в Конституційній асамблеї.

«Але прошу: залиште будь-які спроби в цьому напрямі. Я звертаюся до всіх чесних людей з проханням вийти зі складу Конституційної асамблеї і не освячувати своїм ім'ям конституційне впровадження диктатури в країні», - заявила вона.

Ю.Тимошенко впевнена, що «влада цілком і повністю буде контролювати цю асамблею і не буде зважати на думки, які вступають у протидію з її диктаторськими задумами і замашками».

«Ви їм потрібні тільки для «плюралізму», для звітів перед Європою і світом, як це вже було з виборчим законом», - підкреслила Ю.Тимошенко.

Як повідомлялося, учасники Комітету опору диктатурі (КОД) відмовилися брати участь в роботі Конституційної асамблеї.

У свою чергу для В.Януковича відмова опозиції стала несподіванкою, і президент назвав це «політиканством».

Нагадаємо, що президент Віктор Янукович своїм указом N 31 визначив принципи формування та організації діяльності Конституційної асамблеї. Кандидатури до її складу мають бути подані до 16 квітня 2012 року. Асамблея складатиметься з 100 осіб, 34 з них вносяться президентом, решта - від політичних партій, інститутів, громадських організацій тощо.

До складу Конституційної асамблеї мають увійти представники парламентських фракцій: Партії регіонів, «БЮТ-Батьківщина», НУНС, КПУ, Народної партії, «Реформи заради майбутнього», а також наступних партій: «Фронт змін», «Сильна Україна», ВО «Свобода», «УДАР» Віталія Кличка, СПУ, Єдиний центр.

Читайте також

Кравчук: Конституційна асамблея буде працювати і без опозиції

Ставнійчук розповіла, що в АП хотіли б змінити в Конституції

Голова ЦВК Володимир Шаповал: «У деяких суддів конституційного суду, якщо вони не отримують інструкцій, в очах з’являється собача туга за палкою»

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...