Тимошенко закликала «Батьківщину», «Свободу» і «УДАР» підписати декларацію про створення опозиційної коаліції в Раді

20 грудня 2012 в 20:29
За словами екс-прем'єра, це буде чи не єдиною "за час усієї незалежності" спробою об'єднати всі проукраїнські, демократичні сили без подолання і зайвої агресивної метушні, без стусанів і подвійних стандартів.
tymoshenko.JPG
Леонід Олексіїв, НБН

Екс-прем'єр-міністр України, голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликала парламентські фракції «Батьківщина», «Свобода» та «УДАР» підписати декларацію про створення опозиційної коаліції у Верховній Раді.

Про це йдеться в оприлюдненому 20 грудня її зверненні до членів фракції "Батьківщина", написаному напередодні першого робочого дня новообраного парламенту.

"Я звертаюся до вас з пропозицією невідкладно розпочати переговорний процес зі "Свободою" і "УДАРом", створити з ними координаційну раду, погодити спільний порядок денний і чітко дотримуватися всіх досягнутих домовленостей. Партії "Свобода" і "УДАР" - наші друзі, наші союзники, наша загальна цілісна армія в боротьбі проти зла. Я вважаю за доцільне підписати між трьома опозиційними силами, крім угоди про коаліцію, щось на зразок декларації про взаєморозуміння, де визначити принципи нашого неподілення і непоборювання. Потрібно зрозуміти і публічно визнати, що тільки щире співробітництво і коаліційна єдність трьох опозиційних сил - "Батьківщини", "Свободи" і "УДАРу" - дає шанс на звільнення країни від окупантів, від клептократії", - вважає Тимошенко.

За її словами, це буде чи не єдиною "за час усієї незалежності" спробою об'єднати всі проукраїнські, демократичні сили без подолання і зайвої агресивної метушні, без стусанів і подвійних стандартів.

"Хочу відзначити ще одне: після ревізії Конституції України Януковичем більше не існує конституційного визначення керівної коаліції, але всі, хто проголосують за кандидатуру прем'єр-міністра, бюджет де-факто і стануть керівною коаліцією, візьмуть на себе всю відповідальність за стан справ у країні" , - підкреслила Тимошенко.

Лідер партії "Батьківщина" також вважає, що опозиційні фракції повинні більше спілкуватися з виборцями. "Ідіть до людей, спілкуйтеся з ними на їх території, дивіться їм в очі, залиште ці ганебні, принизливі, замовні політичні ток-шоу - вони не повернуть і не зміцнять довіру людей до вас, до політиків, а зараз саме це є визначальним. Українці повинні вас зрозуміти, повірити вам, прийняти вас серцем і піти за вами. Тільки тоді ви зможете дійсно стати обраними від Батьківщини без лапок, в прямому сенсі цього слова. Зрозумівши і підтримавши українців, ви зможете змінити усі, поставити все на свої розумні місця. Будьте сильними, впишіть свої імена в кращі сторінки української історії ", - закликала Тимошенко.

Депутати попрацювали годину і влаштували собі 25-денні канікули

«Свобода» пообіцяла будь-якими методами заглушати в Раді російську мову

Опозиція хоче очолювати в Раді контролюючі комітети

Регіонали назло «свободівцям» вирішили виступати в Раді тільки російською мовою

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...