Топ Новини

Тимошенко вимагає відводу прокурора і повернути Власенка

28 липня 2011 в 07:35
Під час судового засідання, екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко подала дві заяви про відвід прокурора Олександра Микитенка та про допуск захисників Сергія Власенка, а також двох американських адвокатів.
web_tymoshenko_.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Ю.Тимошенко вкотре відмовили оголошувати свою заяву стоячи, пославшись на те, що заяву про відвід прокурора зареєстровано через канцелярію суду, і вона є в розпорядженні судді Родіона Кірєєва.

Суддя зачитав заяви і передав їх на ознайомлення прокурорам.

Нагадаємо, раніше Ю.Тимошенко вже просила суд допустити до її захисту двох українських і двох американських адвокатів. Суддя Р.Кірєєв дозволив працювати тільки українським адвокатам Миколі Сірому і Олександру Плахотнюку і відмовив в участі у процесі зарубіжним юристам - представникам американської юридичної компанії Covington&Burling LLP та аудиторській компанії BDO.

27 липня на засіданні суду Ю.Тимошенко заявила клопотання про перенесення розгляду її кримінальної справи для пошуку нових захисників, проте суд відмовився зробити перерву у засіданні.

Суд мотивував прийняття цього рішення тим, що екс-прем'єр і її колишні захисники мали достатню кількість часу для ознайомлення з матеріалами справи, однак не скористалися ним, при цьому, на думку суду, Тимошенко відмовилася від послуг захисників з надуманих підстав, що призвело до затягування судового процесу.

Під час засідання 26 липня суд ухвалив відмову Ю.Тимошенко від послуг її захисників Олександра Плахотнюка і Миколи Сірого.

11 липня екс-прем'єр відмовилася від послуг свого захисника у даній справі Миколи Титаренка, після чого заявила про намір залучити ще 4 захисників, окрім захищав також її інтереси в суді депутата Верховної Ради від фракції БЮТ Сергія Власенка.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...