Тимошенко вимагає від об'єднаної опозиції до літа оприлюднити список кандидатів у депутати

20 квітня 2012 в 18:52
Лідер «Батьківщини» наполягає на публічному обговоренні кожної кандидатури від опозиції. «Жоден запроданець чи пристосуванець не повинен цього разу пройти в парламент за списками опозиції», - заявила вона.
tymoshenko_sizo312312.jpg
byut.com.ua

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко наполягатиме, щоб об'єднана опозиція ще до літа попередньо оприлюднила список кандидатів у народні депутати.

Про це Тимошенко розповіла в ексклюзивному інтерв'ю ZN.UA. Екс-прем'єр передала з Качанівської колонії відповіді на питання, запропоновані виданням ZN.UA.

Тимошенко повідомила, що спільний партійний список кандидатів в народні депутати від опозиції до сих пір не оприлюднено з однієї причини: його ще немає, тому що ще не завершено об'єднання. «Але за будь-яких обставин я буду наполягати на оприлюдненні списків, на публічному обговоренні кандидатів із правом вибраковувати тих, хто цього вартий», - запевнила вона.

«Мені здається, що сьогодні ми, політики, вже не маємо права брати одноособову відповідальність за якість мажоритарних та партійних списків. Бо це не наша власність. Це — право людей, які про те навіть не знають», - зазначила екс-прем'єр.

«Саме тому сьогодні я наполягаю, щоб опозиція відкрила списки для публічного обговорення та коригування. І не після затвердження списків на з’їздах, а до, ще до літа, щоб українська громада змогла пуб­лічно всіх нас оцінити, дати поради», - заявила вона.

На думку Тимошенко, опозиційні кандидати в депутати повинні дати публічну присягу суспільству, яке їх делегувало. «Жоден запроданець чи пристосуванець не повинен цього разу пройти в парламент за списками опозиції», - заявила лідер «Батьківщини».

Подробиці читайте в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в ексклюзивному інтерв'ю Юлії Тимошенко.

Читайте також:

Прокурор не виключає, що Тимошенко буде давати свідчення в суді лежачи на ношах

Тимошенко: Якщо Росія прогарантує незалежність Межигір'я, Україну здадуть легко і не замислюючись

Тимошенко можуть відправити у в'язницю на 19 років

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...