Топ Новини

Тимошенко вимагає повернути їй дозиметри радіації

18 вересня 2012 в 19:46
Дозиметри не входять до переліку предметів, заборонених для передачі ув'язненим. Вилучені при обшуку дозиметри показували завищені показники радіаційного фону, стверджує Власенко.
timoshenko_bolnitsa.jpg
president.lt

Незважаючи на офіційну заяву Юлії Тимошенко про незаконність вилучення у неї двох дозиметрів, їй досі їх не повернули і не надали дозвіл захисникам передати інші прилади для вимірювання радіаційного фону, повідомляє прес-служба екс-прем'єра.

«Дозиметри не повернули, незважаючи на те, що вони відсутні в переліку предметів, заборонених для передачі ув'язненим», - сказав захисник екс-прем'єр-міністра Сергій Власенко.
 
Захисник зазначив, що дозиметри потрібні Тимошенко для визначення рівня радіаційного фону у неї в палаті. «Ті два дозиметри, які були вилучені під час незаконного обшуку, показували завищені показники радіаційного фону», - додав він.
 
Як повідомлялося, 13 вересня в палаті Тимошенко був незаконно проведений обшук, під час якого було вилучено два дозиметра. Обшук проводився за відсутності адвоката, якого не допускали до екс-прем'єра без пояснення причин. У цей же день Юлія Тимошенко звернулася до адміністрації Качанівської виправної колонії з заявою, в якій вимагала повернути їй незаконно вилучені дозиметри або дозволити захисникам передати інші прилади для вимірювання радіаційного фону.
 
Читайте також:
 
 
 
 
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...