Тимошенко вимагає, щоб її обстежили іноземні лікарі

5 січня 2012 в 13:15
Колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вимагає проведення її обстеження незалежними лікарями, яких готові надати міжнародні організації та уряди демократичних країн.
tymoshenko.jpg
news-ua.com

Про це повідомила прес-секретар лідера «Батьківщини» Марина Сорока на прохання самої Ю.Тимошенко.

"На прохання Юлії Володимирівни Тимошенко заявляю, що вона відмовляється від політичних медичних комісій, сформованих в адміністрації президента, і наполягає на обстеженні її незалежними лікарями, яких готові надати міжнародні організації та уряди демократичних країн", - заявила М.Сорока.

За її словами, "Ю.Тимошенко не довіряє лікарям, які залежні від режиму і повзають перед ним на колінах".

"Нагадаю, що допомогу в обстеженні стану здоров'я і лікуванні Юлії Тимошенко було запропоновано урядом Канади. Однак режим боїться допуску незалежних медиків, оскільки тоді весь світ жахнеться від фашистських методів нинішньої влади, яка не змогла морально зламати незаконно засуджену Юлію Тимошенко, а тому намагається знищити її фізично", - сказала прес-секретар екс-прем'єра.

Вона також нагадала, що "шанована у медичних колах людина - професор Микола Поліщук, який є вчителем багатьох відомих нейрохірургів України і колишнім міністром охорони здоров'я, сказав, що зволікання з лікуванням Юлії Тимошенко може призвести до жахливих наслідків і не виключив інвалідності".

"Юлія Володимирівна не отримує ніякої медичної допомоги, знеболююче не є лікуванням", - нагадала М.Сорока.

Раніше сьогодні прес-служба МОЗ розповсюдила повідомлення, в якому назвала стан здоров'я Ю.Тимошенко задовільним.

 

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...