Топ Новини

Тимошенко відпустили після 7 годин допиту

7 вересня 2011 в 17:28
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко завершила дачу свідчень у Печерському райсуді Києва, який розглядає порушену проти неї справу.

Ю. Тимошенко дала вільні свідчення, опісля відповіла на питання державного обвинувачення, представників "Нафтогазу" і своїх захисників.

Зокрема, кілька запитань Ю. Тимошенко поставив її захисник Олександр Плахотнюк.

Відповідаючи на них, екс-прем'єр заявила вкотре, що в її діях під час врегулювання газової кризи не було складу злочину, а також те, що вона під час тих подій діяла виключно в національних інтересах.

Крім цього, Ю. Тимошенко, відповідаючи на питання свого адвоката Сухова, чи передбачала вона можливі негативні наслідки від укладення газових контрактів, зазначила, що ці угоди навпаки закладали вигідну для України перспективу співпраці з Росії в газовій сфері.

"Чесно кажучи, я сподівалася на те, що президентські вибори складуться трохи по-іншому. І тому і директиви, і ця складена концепція співпраці в газовій сфері закладали досить надійну перспективу і стратегію співпраці між Росією і Україною в цій сфері. Тому я не могла заподіяти  шкоди на майбутнє жодним чином ", - сказала Ю. Тимошенко.

Допит з урахуванням обідньої перерви тривав більше 7 годин. Суд після закінчення допиту переніс засідання на 8 вересня.

Перед оголошенням перерви в засіданні суддя надав на ознайомлення сторін процесу контракти між компанією RosUkrEnergo і "Нафтогазом" на поставки газу в Україну на 2006-2010 роки, що "Нафтогаз" подав до суду на його запит.

При цьому суддя відмовився розглядати чергове клопотання захисту про звільнення Ю. Тимошенко з-під арешту. Засідання призначене на 9:30.

Пізніше, коли Ю. Тимошенко вийшла з будівлі суду, прихильники екс-прем'єра закидали автозак з нею квітами. Вони почали кидати квіти в машину, коли та виїжджала з двору Печерського районного суду на вул. Хрещатик. Кілька букетиків чорнобривців і пучок калини впали на дах машини, а інші квіти відскочили від машини на землю.

Як повідомлялося, Ю. Тимошенко заявила про відсутність особистого мотиву при укладенні газових контрактів з Росією в 2009 році і про ненадання прокуратурою суду доказів її провини.

Вона також заявила, що мала намір звільнити  Олега Дубину, що очолював "Нафтогаз", і звинуватила в газовій кризі 2009 року тодішнього главу держави Віктора Ющенка.

Прокурор, який представляє державне обвинувачення у кримінальній справі проти Ю. Тимошенко, назвав свідчення, які екс-прем'єр дає в суді, політичними заявами.

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...