Тимошенко відмовилася від огляду і не має претензій до медпрацівників

11 січня 2012 в 18:58
Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко в середу, 11 січня, відмовилася від медичного огляду комісії МОЗ, до складу якої увійшли провідні фахівці Головного управління охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації, у тому числі два доктори медичних наук.
tymoshenko.jpg
byut.com.ua

Як повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби, комісія прибула за зверненням керівництва Качанівської виправної колонії, в якій знаходиться Ю.Тимошенко.

«Від запропонованого медичного огляду Ю.Тимошенко відмовилася. При цьому вона зазначила, що не має претензій до медичних працівників Державної пенітенціарної служби та МОЗ України», - йдеться в повідомленні відомства.

У Державній пенітенціарній службі також зазначили, що фахівці МОЗ надали рекомендації щодо продовження призначеного лікування Ю.Тимошенко.

Нагадаємо, раніше голова Державної пенітенціарної служби Олександр Лисицький заявив, що екс-прем'єр-міністр України понад 20 разів відмовлялася проходити комплексне обстеження.

Ю.Тимошенко неодноразово відмовлялася здавати аналіз крові, вимагаючи залучити до цього тільки лікарів, яким вона довіряє.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...