Тимошенко уклінно просить суд змінити їй запобіжний захід

29 серпня 2011 в 15:35
Екс-прем'єр-міністр України, лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко та її захист у 13-й раз просять суд змінити запобіжний захід з арешту на будь-який інший, не пов'язаний із утриманням під вартою.
tymoshenko_eb1.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

 

 Відповідне клопотання на засіданні в понеділок заявив адвокат Ю. Тимошенко Олександр Плахотнюк.


 вважаю, що спочатку треба довести необхідність утримання під вартою, воно якраз і заважає розгляду справи, зокремазахисту ... прошу суд змінити запобіжний захід", - сказав А.Плахотнюк.

Він підкреслив, що скасування арешту дозволить провести медичне обстеження Ю. Тимошенко, а також належним чином підготуватися до судових засідань.

Виступаючи на підтримку цього клопотання, Ю. Тимошенко вкотре заявила про безпідставність звинувачень на її адресу, висловивши переконання в тому, що в суді "право не грає ніякої ролі".

"Все ж хочу підтримати клопотання та уклінно попросити припинити мене мучити", - сказала Ю. Тимошенко, звертаючись до судді Печерського райсуду Києва Родіона Кірєєва, головуючого в "газовій справі".

А. Плахотнюк також попросив врахувати прохання екс-прем'єра та її захисту встановити більш щадний графік розгляду "газової справи" і зробити перерву в засіданні хоча б на один день.
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...