Топ Новини

Тимошенко пояснила, чому припинила голодування

16 листопада 2012 в 12:52
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко заявила, що більше не бачить сенсу голодувати, оскільки головна мета її «політичного протесту» проти фальсифікацій на парламентських виборах досягнута.
tymoshenko.jpg
tymoshenko.ua

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко вважає, що мета, заради якої вона оголосила голодування, досягнута.

«Я бачу, що мета, заради якої я починала голодування досягнута. Вже ніхто не зможе сприймати цю Верховну Раду як легітимну й демократично обрану. Саме тому я вважаю можливим на 18-му дні припинити голодування і продовжити свою боротьбу проти корумпованого режиму Януковича всіма іншими способами», - йдеться у заяві Тимошенко, текст якого оприлюднила дочка екс-прем'єра Євгенія Тимошенко у п'ятницю біля ЦКЛ № 5 (Харків).

Тимошенко нагадує, що почала голодування на знак протесту проти фальсифікації виборів.

«29 жовтня 2012 року я почала голодування проти тотальної фальсифікації парламентських виборів 2012 року режимом Януковича і звернулася до України і демократичного світу не визнавати ці вибори чесними і демократичними», - йдеться в заяві Ю.Тимошенко.

Екс-прем'єр також зазначає, що різні міжнародні організації, а також громадські організації, що спостерігали за парламентськими виборами в Україні, визнали їх такими, що не відповідають демократичним стандартам.

«Сьогодні, 16 листопада 2012 року вже факт, що кожен громадянин України твердо знає, що ці парламентські вибори повністю сфальсифіковані. Також міжнародні організації, які спостерігали за виборами ОБСЄ, БДІПЛ, Євросоюз, Сполучені Штати Америки, Канада, світові організації української діаспори, громадські організації України вже визнали, що парламентські вибори 2012 року в Україні не відповідають демократичним стандартам і є суттєвим кроком назад по відношенню до останніх парламентських виборів 2006-20067 років. Хочу подякувати всім демократичним країнам Європейського союзу, міжнародними та громадським організаціям, іншим демократичним країнам, а також українцям, які дали адекватну і справедливу оцінку цьому фарсу, який режим Януковича назвав виборами», - йдеться у заяві Тимошенко.

Як відомо, Юлія Тимошенко оголосила голодування 29 жовтня на знак протесту проти фальсифікацій на парламентських виборах.

15 листопада заступник міністра охорони здоров'я Раїса Моісеєнко повідомила, що Тимошенко після консультацій з німецькими лікарями погодилася приймати їжу, і продукти вже доставлено в її палату.

Читайте також:

Німецькі лікарі все-таки вмовили Тимошенко припинити голодування

Рада Європи закликала українську владу відправити Тимошенко і Луценка на лікування поза СІЗО

Тимошенко підтримала рішення опозиції не відмовлятися від мандатів

Лідерів опозиції не пустили умовляти Тимошенко припинити голодування

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...