Топ Новини

Тимошенко попросила лікарів відновити перерваний курс лікування

23 липня 2012 в 15:51
Через невизначене захворювання шкіри Тимошенко протягом останніх двох тижнів була позбавлена ​​можливості приймати ліки, зокрема знеболюючі.
timoshenko_bolnitsa.jpg
president.lt

Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко просить лікарів відновити курс лікування спини, який був перерваний у зв'язку з невизначеним захворюванням шкіри. Про це 23 липня на брифінгу повідомив її адвокат Сергій Власенко.

Власенко підкреслив, що Тимошенко протягом останніх двох тижнів була позбавлена ​​можливості приймати ліки, зокрема знеболюючі.

«Юлія Володимирівна зробила заяву про те, що вона просить відновити лікування, оскільки, на жаль, вона була позбавлена ​​можливості покращувати свій стан здоров'я, була позбавлена ​​можливості приймати знеболюючі, що насправді протягом двох тижнів робить неможливим нормальне перебування, тому вона попросила відновити лікування», - сказав він.

- Судмедекспертиза визнала хворобу Тимошенко не важкою і не небезпечною для життя

Нагадаємо, що 19 липня стало відомо про погіршення стану здоров'я Юлії Тимошенко здоров'я у зв'язку з новим захворюванням шкіри невідомого походження.

«Юлія Тимошенко потягом останніх двох тижнів не отримує медичної допомоги з проблем спини у харківській лікарні. Це пов’язано з тим, що два тижні тому Юлія Тимошенко була уражена невідомим захворюванням шкіри, яке вразило майже 50 відсотків шкіри. Незважаючи на те, що харківські лікарі проводили огляд, зафіксували це в її медичній картці, вони не можуть встановити причину цього захворювання», - сказав Сергій Власенко.

За його словами, лікувальний процес цього захворювання є несумісним з лікуванням хребта. «У зв'язку з тим, що Юлія Тимошенко не проходить лікування захворювання спини, медична ситуація погіршилася», - зазначив він.

Читайте також:

Біля суду в справі ЄЕСУ побилися прихильники і противники Тимошенко

Тимошенко попросила медиків активізувати її реабілітаційні процедури


Тимошенко лікують гормонами і перестали давати знеболююче

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...