Топ Новини

Тимошенко подасть скаргу до Європейського суду

8 червня 2011 в 17:26
Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє, що після сьогоднішньої постанови Апеляційного суду Києва вона та її захист мають намір звернтися до Європейського суду з прав людини. Про це повідомляє її сайт.
web_tymoshenko_.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

"Головне, що сьогодні відбулося, заради чого ми йшли в ці замовлені продажні суди: тільки для того, щоб отримати право звернутися до Європейського суду з прав людини", - сказала Ю. Тимошенко після засідання Апеляційного суду.

Політик переконана, що Європейський суд з прав людини дасть належну оцінку мотивами порушеної проти неї кримінальної справи.

"Там, я сподіваюся, не просто дадуть оцінку самій справі, а дадуть оцінку якості українського правосуддя, судів, прокуратури, і, внаслідок чого буде зрозуміло, що робить сьогодні президент Янукович, замість того, щоб вирішувати проблеми людей, замість того, щоб жити і працювати для українців, він сьогодні зачищає політичних конкурентів, використовуючи всю владну машину", - підкреслила вона.

Ю. Тимошенко додала, що звертатиметься до Європейського суду з прав людини з проханням розглянути її справу у пріоритетному порядку.

"Ми будемо просити проаналізувати порушену проти мене кримінальну справу (і не одне), проаналізувати законність, обгрунтованість порушення цих справ і, як наслідок, дати цим справах оцінку, а, крім того, дати оцінку якості українського правосуддя. Я думаю, що в Європейському суді ми знайдемо правду ", - заявила екс-прем'єр.

Як повідомлялося, сьогодні, 8 червня, Апеляційний суд Києва відмовив Ю. Тимошенко в проханні визнати незаконним порушення проти неї кримінальної справи щодо газових контрактів.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...