Тимошенко не хоче лікуватися в колонії без рекомендацій німецьких лікарів

16 березня 2012 в 06:14
Тимошенко відмовилася спілкуватися з лікарями до отримання офіційних коментарів представників німецької клініки «Шаріте» (Берлін) про стан її здоров'я.
henko.jpg
tymoshenko.ua

Екс-прем'єр України Юлія Тимошенко у черговий раз відмовилася від обстеження харківськими лікарями, заявивши, що очікує офіційних коментарів лікарів німецької клініки «Шаріте» щодо проведення процедур у колонії.

За інформацією державної пенітенціарної служби України, для проведення медогляду і консультації Тимошенко до Качанівської виправної колонії №54 15 березня прибули лікарі, яких визначено управлінням охорони здоров'я Харківської облдержадміністрації. Однак засуджена відмовилася від спілкування з усіма лікарями.

Після роз'яснення начальником медико-санітарної частини установи і нейрохірургом про необхідність проведення призначеного міжнародною медичною комісією курсу медикаментозного лікування і реабілітаційно-оздоровчих процедур ув'язнена заявила, що «вона очікує офіційних коментарів лікарів клініки «Шаріте» (Берлін) щодо проведення запропонованих процедур у межах Качанівської колонії».

Про це було складено відповідний акт.

Раніше державна пенітенціарна служба оприлюднила на своєму офіційному сайті фотокопію «Акту відмови від медичного огляду засудженої Тимошенко», в якому мова йде про те, що екс-прем'єр наполягала на стаціонарному лікуванні у німецькій клініці «Шаріте».

Нагадаємо, що 6 березня берлінські лікарі Карл Макс Айнгойпль і Норберт Хаас передали свої висновки з приводу стану здоров'я Тимошенко українським лікарям, представникам уряду та суду. Також представники «Шаріте» заявили, що українські та німецькі медики «прийшли до спільної думки» щодо діагнозу колишнього прем'єр-міністра. Діагноз Тимошенко медики не розголошують, посилаючись на лікарську таємницю. Після візиту іноземних лікарів дочка політика Євгенія заявила, що у матері «грижа міжхребцевого диска». За її словами, мама не може пересуватися без сторонньої допомоги.

Німецькі медики, які обстежували екс-прем'єр-міністра, заявили, що вона потребує лікування лише за межами в'язниці, після чого українська прокуратура пообіцяла надати можливість лікування за межами Качанівської колонії.

У відповідь на це пенітенціарна служба заявила про те, що в колонії, де відбуває термін Тимошенко є «всі умови» і необхідні медпрепарати для її лікування.

Читайте також:

Рада Європи закликає обстежити Тимошенко і Луценка

В АП вважають, що Євросуд виправдає Тимошенко і Луценка

Генпрокуратура виконає рішення Європейського суду з позовами Луценко і Тимошенко

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...