Тимошенко не довіряє провладним лікарям, побоюючись розголосу даних про стан свого здоров'я

20 серпня 2011 в 12:49
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко, яку влада тримає у Лук'янівській в'язниці вже два тижні, не має наміру проходити медичне обстеження у провладних лікарів через ризик розголосу діагнозу. Про це вона заявила в суботу, 20 серпня, під час зустрічі з представниками уповноваженого з прав людини Ніни Карпачової.
25_06_tymoshenko__10-2.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Як повідомляє прес-служба омбудсмана України, на зустрічі Ю. Тимошенко заявила, що їй потрібен аналіз крові, який дасть можливість встановити причину погіршення здоров'я.

На зустрічі з представниками обмудсмена, яка тривала в камері СІЗО майже 40 хвилин, Ю. Тимошенко наполягала на тому, щоб її обстежили особистий лікар і медсестра, незалежно від того, де це буде відбуватися - в залі суду чи в слідчому ізоляторі.

«Уповноважений з прав людини вважає, що, відповідно до закону про захист персональних даних, Юлія Тимошенко, як і кожен громадянин України, має право на нерозголошення інформації про стан свого здоров'я. Крім того, під час зустрічі з представниками омбудсмана, екс-прем'єр заявила, що не збирається використовувати результати медичного обстеження як аргумент для зміни запобіжного заходу, а застосує виключно для своєчасного і кваліфікованого лікування», - йдеться в повідомленні прес-служби обмудсмена.

«Будь-яка особа ув'язнена позбавлена свободи, проте не позбавлена інших людських прав, у тому числі права на зустріч з лікарем, якому довіряє», - констатувала Карпачова.

За інформацією прес-служби, сьогодні комісія Міністерства охорони здоров'я України повторно відвідала Київський слідчий ізолятор з метою з'ясування обставин, пов'язаних з погіршенням самопочуття Ю. Тимошенко. Однак вона відмовилася від медичного обстеження фахівцями МОЗ.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...