Топ Новини

Тимошенко назвала три аргументи для об’єднання опозиції

20 квітня 2012 в 11:29
Лідер «Батьківщини» вважає, що об’єднана опозиція матиме шанс на виборах, якщо до неї приєднаються «Удар», «Свобода», «Громадянська позиція» і «Наша Україна».
timoshenko.jpg
ZN.UA

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко закликає до входження до складу єдиної опозиції якомога більшої кількості партій. На союз з «Батьківщиною» може розраховувати навіть «Наша Україна», якщо її очолюватиме Валентин Наливайченко.

Про це Тимошенко повідомила в ексклюзивному інтерв’ю ZN.UA. Екс-прем’єр передала з Качанівської колонії відповіді на запитання, запропоновані виданням ZN.UA.

Опозиціонерка навела три аргументи для необхідності об’єднання. «По-перше, існує дуже великий ризик, що «Свободу» і «Удар» не пустять до парламенту в останню хвилину. А це означає, що програють не Кличко, і не Тягнибок, і навіть не опозиція, — програє країна. Їхні голоси просто перекладуть за ПР, особливо у Східних та Південних регіонах, де монополія влади в комісіях майже тотальна», - зазначила екс-прем’єр.

«По-друге, природа демократичних опозиційних партій в Україні така, що коли вони підуть на вибори окремо, то дорогою забудуть, із ким насправді потрібно боротися. Вони так міцно зчепились у боротьбі між собою, так переконливо будуть доводити людям олігархічність, провладність, «тушкованість» та прокремлівськість одне одного, що, будьте певні, таки доведуть», - вважає Тимошенко.

«По-третє, іти окремими колонами неприпустимо, бо ми не зможемо проконтролювати результати виборів і запобігти фальсифікаціям. Досвід участі у виборах свідчить, що партія влади, діючи скоординовано на всій території України, з допомогою адмінресурсу завжди знайде способи, як стравити поміж собою або купити членів виборчих комісій. Від опозиції — всі люди, зі своїми слабкостями. І честь та гідність — це честь та гідність, а тисяча доларів — це тисяча доларів», - наголосила вона.

«Об’єднання «Батьківщини» з «Фронтом змін» — другою за потужністю опозиційною партією, з «Народною самообороною» Юрія Луценка, з «Реформами і порядком», з легендарним Рухом — це дуже сильний об’єднавчий крок, безпрецедентний в сучасній Україні, але цього на сьогодні недостатньо», - зазначила Тимошенко.

«Коли я говорю про єдину опозицію, то маю на увазі об’єднання в один партійний список, окрім вище перелічених партій, ще й «Удару», «Свободи», «Громадянської позиції», «Нашої України» на чолі з Валентином Наливайченком. Я вважаю, що це єдино можливий формат участі опозиції в парламентських виборах, принаймні у тому випадку, якщо ми хочемо перемогти і зберегти країну», - наголосила вона.

«Я вже зараз передчуваю, як «незалежні» політологи та соціологи на всіх каналах ТБ будуть аргументовано доводити, що Арсенію Яценюку не можна йти в одному списку з націоналістом Олегом Тягнибоком, що самому Олегові смертельно небезпечно єднатися з «олігархічною» «Батьківщиною», а Віталію Кличку не варто світитися в шерензі «старих облич». Саме так нас і хочуть не допустити до об’єднання. Але це — примітивна маніпуляція. Перефразовуючи вислів про верблюда та вушко голки, можу сказати, що легше Арсенію Яценюку потрапити в Качанівську колонію (до мене, маю на увазі, на побачення, він десь тут ходить за парканом, я йому вдячна за це), ніж роз’єднаній опозиції виграти вибори…», - зазначила Тимошенко.

Подробиці читайте в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в ексклюзивному інтерв’ю Юлії Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко: Якщо Росія прогарантує незалежність Межигір’я, Україну здадуть легко і не замислюючись

Гриценко претендує на 8 місць у партійному списку об’єднаної опозиції

Список опозиції на виборах до Ради очолять Тимошенко і Луценко

Німецькі лікарі рекомендують Тимошенко термінове психосоматичне лікування, — МОЗ

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...