Топ Новини

Тимошенко назвала саміт з ЄС втраченим шансом України

21 грудня 2011 в 15:55
Екс-прем'єр Юлія Тимошенко поклала на президента Віктора Януковича персональну відповідальність за провал саміту Україна ЄС - 19 грудня, на якому могла бути підписана Угода про асоціацію.
euroflag__ukrflag-2.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Український народ довгих 20 років ішов до цього стратегічного дороговказу у спільне європейське майбутнє: проведено безліч зустрічей, консультацій, переговорів. Ідея європейської інтеграції стала пріоритетом суспільства тому, що відповідає нашим життєвим національним інтересам. Цю роботу здійснювала вся країна - парламенти, президенти, уряди, у тому числі і ті, що очолювала я, наші громадські організації, бізнес, і, в цілому, громадянське суспільство», - йдеться у коментарі Юлії Тимошенко, розміщеному на її сайті.

«Але вся ця титанічна робота була торпедована Януковичем. Саміт Україна–ЄС, на жаль, став черговою втраченою стратегічною можливістю для оновлення і європеїзації України. Ми не набули нових друзів в ЄС і збільшили ризик того, що навіть наші сусіди можуть почати відвертатися від України», - констатувала Ю.Тимошенко.

«Ця подія ще отримає детальні оцінки, але для мене основним висновком є те, що влада зрадила власний народ. При такій владі справжньої євроінтеграції не буде. При ній можливі лише здача національних інтересів та ризик втрати незалежності де-факто. Ми, українці, маємо зробити висновки з гіркого уроку 19 грудня: від Януковича немає чого чекати добра. Наш народ має сам вирішувати свою долю і відстоювати свої інтереси. Тому європейське майбутнє України у наших з вами руках, дорогі українці, і ми його неодмінно збудуємо. Але вже без Януковича та його найближчого оточення», - уклала екс-прем'єр.

Як повідомлялося, 19 грудня в Києві відбувся саміт Україна - ЄС. Європейські лідери відмовилися підписувати Угоду про асоціацію, заявивши, що для цього необхідно кардинально змінити ситуацію з дотриманням демократичних стандартів в Україні.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...