Топ Новини

Тимошенко і Луценко остаточно відмовили у включенні до виборчого списку «Батьківщини»

6 вересня 2012 в 15:01
Суд вищої інстанції залишив у силі рішення про виключення Тимошенко і Луценка зі списку Об'єднаної опозиції «Батьківщина» на парламентських виборах.
lucenko tymoshenko.jpg
- коллаж ZN.UA

Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) залишив у силі рішення суду першої інстанції про відмову Об'єднаної опозиції «Батьківщина» у задоволенні вимоги внести в бюлетень для голосування за партійними списками на чергових виборах народних депутатів прізвища екс-прем'єра Юлії Тимошенко та екс-глави МВС Юрія Луценка .

Таке рішення ВАСУ виніс 6 вересня, відхиливши апеляцію ВО «Батьківщина» на рішення Київського апеляційного адміністративного суду (КААС).

Як повідомлялося, ВО «Батьківщина» звернулося до КААС з проханням зобов'язати Центральну виборчу комісію (ЦВК) включити в бюлетень для голосування за партійними списками прізвища Тимошенко і Луценка. У позові зазначалося, що, відповідно до закону, у бюлетені вказуються перші 5 кандидатів, включені до партійного списку.

ЦВК своєю постановою відмовив Тимошенко і Луценку в реєстрації кандидатами в народні депутати, однак, у «Батьківщині» впевнені, що відмова у реєстрації не є підставою для виключення зі списку.

КААС підтвердив законність постанови ЦВК, яким було затверджено форму і текст бюлетеня для голосування за партійними списками без прізвищ Тимошенко і Луценка.

Раніше ВАСУ визнав законною відмову призупинити друкування бюлетенів для голосування за партійними списками без прізвищ Юлії Тимошенко і Юрія Луценка.

Читайте також:

Вищий адмінсуд відмовився зупинити друк бюлетенів, в яких немає Тимошенко і Луценка

Об'єднана опозиція буде відстоювати право Тимошенко і Луценка на депутатство в міжнародних судах

Тимошенко не виключає, що парламентські вибори закінчаться новою революцією

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...