Тимошенко хоче, щоб її лікували у Німеччині

13 березня 2012 в 11:46
Екс-прем'єр наполягає на тому, щоб її лікування проводилося у Німеччині в Центрі спортивної науки та спортивної медицини клініки Шаріте.
timoshenko.jpg
cit.ua

Під час відвідування лікарями Качанівської виправної колонії, екс-прем'єр Юлія Тимошенко не надала згоду на проведення медичного огляду, зокрема вимірювання температури тіла і артеріального тиску, повідомляє пенітенціарна служба.

За інформацією відомства, екс-прем'єр категорично відмовилася від запропонованої німецькими та українськими лікарями програми подальшого консервативного та реабілітаційного лікування, наполягаючи на стаціонарному лікуванні за кордоном, а саме у Центрі спортивної науки та спортивної медицини клініки Шаріте (м.Берлін).

У свою чергу персоналом колонії Тимошенко було роз'яснено порядок отримання медичної допомоги засудженими та ув'язненими у пенітенціарних установах України.

Під час робочої зустрічі німецьких та українських лікарів були сформовані остаточні рекомендації щодо подальшого терапевтичного лікування Тимошенко із здійсненням комплексу реабілітаційно-оздоровчих процедур, зокрема масажі, водна шиатсу, мануальна терапія, гальванічні ванни, лікувальна гімнастика, електрофорез.

Нагадаємо, що 6 березня берлінські лікарі Карл Макс Айнгойпль і Норберт Хаас передали свої висновки з приводу стану здоров'я Тимошенко українським лікарям, представникам уряду та суду. Також представники «Шаріте» заявили, що українські та німецькі медики «прийшли до спільної думки» щодо діагнозу колишнього прем'єр-міністра. Діагноз Тимошенко медики не розголошують, посилаючись на лікарську таємницю. Після візиту іноземних лікарів дочка політика Євгенія заявила, що у матері «грижа міжхребцевого диска». За її словами, мама не може пересуватися без сторонньої допомоги.

Німецькі медики, які обстежували екс-прем'єр-міністра, заявили, що вона потребує лікування лише за межами в'язниці, після чого українська прокуратура пообіцяла надати можливість лікування за межами Качанівської колонії.

У відповідь на це пенітенціарна служба заявила про те, що в колонії, де відбуває термін Тимошенко є «всі умови» і необхідні медпрепарати для її лікування.

Читайте також:

Рада Європи закликає обстежити Тимошенко і Луценка

В АП вважають, що Євросуд виправдає Тимошенко і Луценка

Генпрокуратура виконає рішення Європейського суду з позовами Луценко і Тимошенко

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
Курс валют
USD 25.70
EUR 28.22
Останні новини