Топ Новини

Тимошенко готова лікуватися у харківській лікарні, але з іншими лікарями

23 квітня 2012 в 05:40
Тимошенко не проти лікування у харківській лікарні, проте не довіряє своє здоров'я лікарям зі структури, підконтрольної президенту Януковичу.
tymoshenko.jpg
news.intv.ua

Колишній прем'єр-міністр Юлія Тимошенко готова пройти лікування у харківській ЦКБ «Укрзалізниці» за умови, що до її лікування буде допущено професора Миколу Поліщука або німецьких лікарів. Про це заявив захисник Тимошенко Сергій Власенко.

За його словами у Тимошенко немає проблем і питань щодо обладнання у цій лікарні, однак вона вже протягом трьох місяців вимагає допустити до її лікування Поліщука.

«Є дуже хороший наочний приклад. Ви сідаєте в літак, а авіакомпанія вам каже: «Дуже хороший літак. У нас є питання з пілотами - такі собі, але літак дуже хороший». Ви сядете в такий літак? Я - ні, - зазначив Власенко. - І Тимошенко не хоче сідати в такий літак».

За його словами, коли Тимошенко передавали так звану інформовану згоду на лікування, там побічних наслідків на дві сторінки, у тому числі параліч, інші цікаві речі».

«Я розумію, що Віктору Януковичу було б дуже добре вийти і, посміхаючись від вуха до вуха, сказати: «Знаєте, у нас сталася медична помилка, і вона померла або лежить паралізована», - сказав Власенко.

Захисник вважає, що, якби держава в особі президента хотіла забезпечити лікування Тимошенко, треба було допустити Поліщука до лікування, «і це б зняло проблеми за п'ять хвилин», або допустити до лікування німецьких лікарів.

Нагадаємо, екс-прем'єра перевели з ЦКБ № 5 у Харкові у Качанівську виправну колонію 22 квітня. За словами першого заступника міністра охорони здоров'я Раїси Моісеєнко, рішення про переведення Тимошенко назад в колонію було прийнято після того, як вона вранці в неділю в черговий раз відмовилася від проведення медичного обстеження і початку лікування.

Читайте також:

МОЗ стверджує, що отримало згоду Тимошенко на стаціонарне лікування у Харкові

Тимошенко більше 50 разів відмовлялася від медогляду

У ПР вважають, що у Тимошенко можуть виявити «запалення хитрощів»

За матеріалами: Українські новини
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...