Топ Новини

Тимошенко дали премію Папи Римського

9 серпня 2012 в 16:43
У листі на адресу Тимошенко як лауреата 2012 премії імені Боніфація VIII висловлюється впевненість, що «видатна пані Юлія прийме нагороду і удостоїть Академію особистою присутністю і вітальною промовою". Крім того, в листі висловлено підтримку і "надія на хороші новини".

Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко удостоєна Міжнародної премії Боніфація VIII. Про це написав Арсен Аваков на своїй сторінці в Facebook.

"Видатна пані і благородна дама Юлія Тимошенко" - саме так Тимошенко називають у листі керівники Академії Боніфація - одного з найбільш авторитетних гуманітарних установ при Святому Престолі Папи Римського", - пише Аваков з посиланням на фотокопію листа, розміщену в нього на сторінці.

Аваков також зазначив, що в листі на адресу Тимошенко як лауреата премії 2012 висловлюється впевненість, що «видатна пані Юлія прийме нагороду і удостоїть Академію особистою присутністю і вітальною промовою". Крім того, в листі висловлено підтримку і "сподівання на хороші новини".

Премія імені Боніфація VIII заснована в 2003 році Папою Римським Іоанном Павлом II. Лауреат преміїобирається за підсумками засідання ради директорів Академії і Наукового комітету Міжнародної премії. Цього разу премія Тимошенко була присуджена одноголосно.

У різні роки цією премією були удостоєні видатні діячі католицької церкви, такі як Префект конгрегації католицької освіти кардинал Зенон Грочолевскі, глава Папської ради з міжрелігійного діалогу кардинал Жан-Луї Торан, бібліотекар Римської Церкви кардинал Хорхе Марія Мехія.

Крім того, премією удостоювалися видатні представники громадянського суспільства, наукових, культурних, дипломатичних кіл. Серед них: лауреат Нобелівської премії з фізіології і медицині Рита Леві-Монтанчіні, Президент Європейського Парламенту Єжи Бузек Кароль, Президент Італії Оскар Луїджі Скальфаро, прем'єр-міністр Республіки Польща Хана Сухоцька, лідер Християнсько-демократичної партії Албанії Зеф Бушаті, астронавт Умберто Гуідон, міністр культури Італії професор Орнагі Лоренцо, ректор Римського університету "Ла Сап'єнца" Ренато Гуаріні.

Читайте також:

Тимошенко потрапила до списку номінантів на Нобелівську премію миру

Далай-лама заступився за Тимошенко

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...