Топ Новини

Тимошенко пропонують брати участь у допиті справи Щербаня у режимі відеоконференції

19 квітня 2013 в 10:16

Керівництво Качанівської олонии має намір запропонувати Юлії Тимошенко брати участь у допиті свідка у справі "Щербаня" Петра Кириченка в режимі відео конференції.

timoshenko01.jpg
Юлія Тимошенко

З огляду на те, що допит свідка у справі "Щербаня" Петра Кириченка, запланований на 19 квітня, 16:00, повинен проходити в режимі відеоконференції, керівництво Качанівської виправної колонії має намір запропонувати екс-прем'єру Юлії Тимошенко, що проходить курс лікування в ЦКЛ №5, також брати участь у цьому допиті в режимі відеоконференції.

При цьому прес-служба Державної пенітенціарної служби нагадує, що "від всіх попередніх пропозицій брати участь у допиті свідків і в судових процесах шляхом відеоконференції засуджена поки що відмовлялася, хоча така можливість передбачена чинним процесуальним законодавством, і технічним оснащенням в ЦКЛ "Укрзалізниці". У ДПтС також підкреслили, що такий режим участі у засіданні "жодним чином не порушує її права, навіть навпаки сприяє реалізації її бажання - не нашкодити собі тривалим переїздом".

Прес-служба також стверджує, що в ЦКЛ №5 є кімната, яка може бути використана для проведення відеоконференції з судом і на підтвердження на сайті відомства опубліковано відео з виглядом цієї кімнати.

Раніше повідомлялося про те, що Державна пенітенціарна служба України звернулася до лікарів харківської лікарні з проханням вирішити питання необхідності подальшого перебування Тимошенко у медзакладі. На підставі висновку медиків екс-прем'єр може бути етапована в колонію.

11 жовтня 2011 року Печерський районний суд Києва засудив Тимошенко до семи років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році. Вона відбуває покарання у Качанівській виправній колонії в Харкові. Попереднє засідання суду в Харкові у справі корпорації ЄЕСУ, яку в 1995-1996 роках очолювала Тимошенко, відбулося 19 квітня 2012 року. Тимошенко жодного разу не була присутня на цих засіданнях.

У рамках справи ЄЕСУ екс-прем'єрові Тимошенко пред'явлені звинувачення у п'яти епізодах.

Захист неодноразово заявляв про проблеми зі здоров'ям ще під час її перебування в Київському СІЗО і вимагав обстеження незалежними медиками, оскільки Тимошенко не довіряє українським лікарям. 9 травня 2012 року Тимошенко перевели з колонії у Центральну клінічну лікарню №5 (Харків). Тактику і медикаментозне лікування екс-прем'єра в ЦКЛ №5 визначають німецькі лікарі з клініки "Шаріте" (Берлін).

Читайте також:

У МОЗ не бачать необхідності в подальшому перебуванні Тимошенко в лікарні

Місія Європарламенту в Україні продовжена до вересня - чекають доповіді щодо Тимошенко

Луценко просить владу одуматися поки не пізно і відпустити Тимошенко

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...