Топ Новини

Тимошенко нагадала, кому було вигідне вбивство Щербаня 5

22 січня 2013 в 20:03

У середині 90-х було вбито три співвласника ІСД. Власність перейшла до Януковича і Ахметова. Тимошенко впевнена, що Янукович намагається списати на неї свої злочини.

Аметов и Янукович
Власність Щербаня розділили Янукович і Ахметов

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко назвала звинувачення влади в її причетності до вбивства Євгена Щербаня "агонією, істерикою" президента Віктора Януковича, що послідувала за розвалом всіх інших справ проти неї.

Як наголошується в заяві Тимошенко, українська влада найближчим часом буде зобов'язана випустити її на свободу після рішення Європейського суду з прав людини. "Він (Янукович) містично цього боїться, тому що знає, що програє мені президентські вибори в 2015 році і втратить все, що незаконно нажив "непосильною" працею", - заявила Тимошенко.

"Я чітко і однозначно заявляю, що я не маю ніякого відношення до трагічного вбивства Євгена Щербаня в 1996 році, і це буде доведено в міжнародних судах", - підкреслила вона.

Тимошенко нагадала, що Євген Щербань був одним з п'яти засновників корпорації "Індустріальний союз Донбасу" (ІСД), яка володіла сотнями підприємств, незаконно приватизованими в 90-х роках. Крім Євгена Щербаня, власниками корпорації ІСД були Олександр Момот, Ахать Брагін і Рінат Ахметов. "П'ятим тіньовим співвласником корпорації ІСД був тоді молодий політик Віктор Янукович, який зараз є президентом України", - зазначила Тимошенко.

Євген Щербань був беззаперечним лідером цієї групи, народним депутатом і лідером Ліберальної партії України. Але протягом короткого часу було трагічно вбито трьох власників корпорації ІСД, продовжила екс-прем'єр.

Євген Щербань і Олександр Момот були застрелені в Донецьку, а Ахать Брагін - підірваний на донецькому стадіоні. Після цього вся власність корпорації ІСД, яка оцінюється в мільярди доларів США, перейшла Віктору Януковичу і Ахметову. Після трагічного вбивства Євгена Щербаня губернатором Донецької області також зміг стати Віктор Янукович. Керівники банди, яка вбила Євгена Щербаня, були відразу ж ліквідовані в Донецькій виправній колонії, за якою спостерігали в той час прокурори Кузьмін і Пшонка. "Що ще треба пояснювати і при чому тут до вбивства Євгена Щербаня моє прізвище?" - запитує Тимошенко.

Вона також нагадала, що таких міжусобних кримінальних розборок, як у Донецькій області в 90-х роках, не було більше ні в одному регіоні України. Юрій Луценко, коли став у 2005 році міністром внутрішніх справ, розкопав тільки в одному з донецьких териконів більше 30 трупів бізнесменів, суддів, адвокатів, слідчих та інших непокірних, яких ліквідували донецькі в 90-х роках. За що, зокрема, Юрію Луценку помстилися і кинули за ґрати. Тоді, в 2005 році, Віктор Ющенко сказав Юрію Луценку "більше в териконах Донецькій області не копати".

"Сьогодні Віктор Янукович вирішив свої злочини, вчинені в 90-х роках, перекласти на мене - свого головного політичного опонента - і спробувати залишити мене у в'язниці довічно, а може, спробувати позбавити мене в своїй у в'язниці життя, як він це робив в 90-х. Але ми не дозволимо йому це зробити. Віктор Янукович ніколи не буде президентом України, які б кримінальні справи він проти мене не порушував. Я найближчим часом буду на волі поруч з вами, а Україна займе своє гідне місце в європейській сім'ї", - заявила Тимошенко.

Тимошенко також:

Адвокат Тимошенко впевнений, що влада прискорить передачу справи про вбивство Щербаня в суд

Оприлюднено подробиці звинувачення Тимошенко у вбивстві Щербаня

Прихильники Тимошенко прикували себе до огорожі під адміністрацією Януковича

За матеріалами: DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
5 коментарів
  • юрий 23 января, 11:04 марте смотрю свободовцы не дают покоя, это как, не важно о чем статья, главное обгадить свободу? хотя если бы мне платили, и я бы тролил кого не лень :) Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • kodin 22 января, 23:50 Логічно.... Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • assa 22 января, 21:02 Рыги захватили власть, произвели конституционный переворот и вернули Януковичу царские полномочия Кучмы. Но в стране была мощная и единая оппозиция с единственным авторитетным лидером Тимошенко, получившей 45 % голов избирателей. Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • marta 22 января, 20:39 Нацюки не действуют сами по себе. Кукловоды действуют столь грубо, что не считают необходимым заметать следы. Кто отдал голоса за Кошулинского? Партия Ренегатов, будь она неладна. Кто отдал им эфиры? Коломойский, Фирташ и другие. Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • marta 22 января, 20:39 Когда на сцену вылезли клоуны Тягнибока, сразу стало ясно для чего их выпустили туда. Древние римляне советовали: ищите, кому выгодно. Для ответа на вопрос достаточно вспомнить, какие были расклады еще два года назад. Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...