Топ Новини

Тільки 5% українців вважають, що долю Тимошенко може вирішити Верховна Рада

16 листопада 2011 в 08:08
Більшість українців (41%) вважає, що остаточне рішення у справі Юлії Тимошенко (вийде вона на свободу чи ні) залежить тільки від президента Віктора Януковича. Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи «Рейтинг».
rada_tymoshenko_banner.jpg
Андрій Товстиженко

Набагато менше опитаних вважають, що остаточне рішення у справі Ю.Тимошенко залежить від судів (19%) та Генеральної прокуратури (10%). Ще менше - від Верховної Ради (5%) та Служби безпеки України (3%). 2% вважають, що це не залежить ні від кого з названих, 16% - не визначилися з цього питання.

Тільки жителі Донбасу і прихильники Партії регіонів вважають, що остаточне рішення у справі Ю.Тимошенко залежить більше від судів, решта опитаних вважають, що воно залежить більше від президента.

Опитування проводилося Соціологічною групою «Рейтинг» 25 жовтня - 6 листопада 2011 року. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв'ю згідно з опитувальником (face to face). Помилка репрезентативності дослідження (з імовірністю 0,95): для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,2%, для значень близьких до 30% - не більше 2%, для значень близьких до 10% - не більше 1,3 %, для значень близьких до 5% - не більше 1%.

Розподіл областей:

Захід: Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Чернівецька;

Центр: Вінницька, Кіровоградська, Полтавська, Хмельницька, Черкаська;

Північ: м.Київ, Київська, Житомирська, Сумська, Чернігівська;

Південь: АР Крим, Одеська, Херсонська, Миколаївська, м.Севастополь;

Схід: Дніпропетровська, Запорізька, Харківська;

Донбас: Донецька, Луганська.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...